LV RU EN
facebook Google+ twitter
Iepazīsties!

Kontakti

SB un PARTNERI KLIENTU CENTRS

Piedrujas iela 7A, LV-1073, Rīga, skatīt kartē;
P. - Pk. 8:00 - 18:00
+371 67 113 070; +371 29 285 299
info@sbunpartneri.lv
E-VEIKALS: serviss@sbunpartneri.lv
www.sbunpartneri.lv

 

Administrācija    
Sabīne Beca  valdes locekle / direktore  sabine@sbunpartneri.lv
Evita Zvirgzdiņa  prokūriste / grāmatvede / mājas lapas administratore  evita@sbunpartneri.lv
Nauris Eglītis  projektu vadītājs - organizācija  nauris@sbunpartneri.lv
Anda Ščerbinska  grāmatvede  anda@sbunpartneri.lv
Lilita Odzule  iepirkšanas speciāliste  lilita@sbunpartneri.lv
Normunds Sils
 iepirkšanas speciālistes asistents
 sils.normunds@sbunpartneri.lv
 
Pārdošana
   
Ivars Rušmanis  klientu konsultants - arhitekti, projekti  ivars@sbunpartneri.lv
Sarmīte Lemberga  klientu konsultante / e-veikala konsultante  sarmite@sbunpartneri.lv
Gaitis Pļevoks  klientu konsultants - galdniecības / durvju-logu ražotāji  gaitis@sbunpartneri.lv
Edgars Studens  klientu konsultants - veikali / veikalu tīkli  edgars@sbunpartneri.lv
Sentis Kārkliņš  klientu konsultants - projekti / bīdāmās sistēmas u.c.  sentis@sbunpartneri.lv
Nauris Eglītis  klientu konsultants - projekti / slēgšanas sistēmas u.c.  nauris@sbunpartneri.lv
Arvis Rūsis  klientu konsultants - galdniecības / durvju-logu ražotāji  arvis@sbunpartneri.lv
Inese Bukava  pārdošanas asistente  inese@sbunpartneri.lv
Normunds Cibis  klientu konsultants - arhitekti / projekti / IT  normunds@sbunpartneri.lv
Jānis Ļaksa  preču piegādes koordinators  janis@sbunpartneri.lv
 
Noliktava
   
Edgars Avdejenoks  noliktavas vadītājs  noliktava@sbunpartneri.lv
Gints Krastiņš  noliktavas darbinieks  noliktava@sbunpartneri.lv
Edgars Rutkis
 preču piegāde / plauktu serviss  noliktava@sbunpartneri.lv
 

 

Rekvizīti 
SB un Partneri SIA | Piedrujas iela 7A, Rīga, LV-1073 | vienotais reģistrācijas nr. LV40103146927
Tālrunis: 00371 67 113 070 | mob. tālr.: 00371 29 285 299 | e-pasts: info@sbunpartneri.lv 
 
Norēķinu konti:
Luminor Bank A/s, konta nr.: LV47 RIKO 0002013023866 | Swedbank A/s, konta nr.: LV03 HABA 0001408036650

 

Pērc izdevīgi!
Akcijas spēkā, kamēr preces ir mūsu noliktavā
Akcijas spēkā, kamēr preces ir mūsu noliktavā
Rokturpoga FSB 0829, alum.F1
EUR 21.01
EUR 30.01
Logu vidus eņģe, melna
EUR 5.73
EUR 8.19
Jostas klipsis, Ø 28mm
EUR 4.17
EUR 4.91
Atslēgu piekariņš AUTO
EUR 2.29
EUR 2.54