LV RU EN
facebook Google+ twitter
Iepazīsties!

Nedzīvosim siltumnīcā!

Efektīva aizsardzība pret saules stariem ir svarīgs priekšnosacījums kvalitatīvam darbam un kvalitatīvai dzīvošanai. Īpaši tas attiecas uz telpām, kuru logi atrodas dienvidu pusē. Ja saules stari var piekļūt telpai, tā, neskatoties uz jebkādu ventilāciju, īsā laika sprīdī nepatīkami uzkarst. Iemels tam ir tā dēvētais siltumnīcas efekts - karstums telpu iekšienē saglabājas pat tad, ja ārā jau ir kļuvis patīkami vēss. Ja ēkā ir uzstādītas ārējās žalūzijas, saules stari savā ceļā sastopas ar nopietnu šķērsli. Pie ārējām žalūzijām apstājas un cauri loga stiklam tādējādi nenokļūst lielākā daļa saules staru. Atstarpe starp žalūziju un loga stiklu ļauj gaisam  brīvi cirklulēt un izvairīties no siltuma uzkrāšanās.

Moderna saules aizsardzības sistēma īsteno dažādas funkcijas - pirmkārt, protams, rūpējas par kvalitatīvu klimatu telpās, kurās dzīvojam un strādājam. Taču - reizēm ir arī nepieciešamība telpu dienas laikā pilnīgi aptumšot, lai, piemēram, noskatītos kādu prezentāciju...Reizēm - nepieciešams pasargāt telpu no ziņķārīgiem skatieniem.  Šādā gadījumā saules aizsardzība reizē var būt arī aizsardzība pret redzamību, nezaudējot skata brīvību no iekšpuses.

Profesionālai saules aizsardzībai ir jābūt daudzfunkcionālai - jārada ēnu visas dienas garumā, jāļauj vakaros pēdējam gaismas stariņam brīvi iekļūt telpā, jāsaglabā vēsums vasaras karstumā un jātaupa apkurei izmantojamā enerģija ziemas salā.

Un visbeidzot - arī estētikai ir neapstrīdama nozīme mūsu dzīvē, un tieši fasādes dizains ieņem svarīgu vietu mūsdienu arhitektūrā. Ar bīdāmajām žalūzijām iespējams ne tikai efektīvi risināt aizsardzību no saules un nevēlamas redzamības, bet arī atraktīvi veidot fasādes dizainu savā individuālajā stilā - rustikālā vai futūristiskā, no atturīgas elegances līdz avangardiskām krāsu spēlēm. Iespējams ir gandrīz viss. HAWA žalūziju dažādās tehnikas un stiprinājumu veidi piedāvā individuālu risinājumu jebkurai fasādes arhitektūrai un prasību profilam.

Sistēma HAWA-Frontslide 60A un HAWA-Frontslide 60/matic piedāvā visdažādākos "bīdāmos risinājumus" - manuāli, automātiski, simetriski vai paralēli, bet neatkarīgi no tā, kurš modelis vai kombinācija tiks izvēlēts, sistēma jebkurā variantā ir vienkārši plānojama, ērti montējama un neprasa speciālu kopšanu.

Skatienu vienmēr piesaistīs arī ar HAWA-Frontfold 20 salokāmajām žalūzijām aprīkotās fasādes. Protams - ar vizuālo efektu vien nepietiek. Arī šai sistēmai ir savas praktiskas priekšrocības: tā ir ļoti kompakta un neaizņem daudz vietas, perfekti pilda saules aizsardzības funkciju un izceļas ar profesionāli pārdomātu tehnoloģiju.

Priekšrocības:

  • visās HAWA sistēmās žalūzijas slīd viegli, vienmērīgi un klusi. Nekādu trokšņu, nekādas vibrācijas.
  • visi izmantotie materiāli uzrāda augstu korozijas izturības pakāpi.
  • perfekta funkcionalitāte, kas paliek nemainīga arī pēc gadiem ilgas lietošanas.
 

Siltumnīcas efekts.
Saules stari bez īpašiem šķēršļiem caur logu iekļūst telpā un uzkarsē gaisu.
Rezultāts: telpā veidojas karstuma uzkrājums.

Ar bīdāmajām žalūzijām telpas klimatu var ievērojami uzlabot: bez saules aizsardzības atkarībā no stiklojuma veida telpas iekšienē nonāk apm. 30-80% saules staru; ārējā saules aizsardzība samazina staru piekļuvi telpām līdz pat 10-20%

   

 

< Atpakaļ
Pērc izdevīgi!
Izpārdošanas cenas spēkā, kamēr preces ir mūsu noliktavā.
Izpārdošanas cenas spēkā, kamēr preces ir mūsu noliktavā.
Profilcilindra rozete, ovāla, F1
no EUR 2.63
EUR 3.75
99EP/E evakuācijas slēdzene 45-92-20
no EUR 113.84
EUR 151.78
ActiveStop komplekts 1 vērtnei
no EUR 98.33
EUR 115.68
Bulldog brusu savienotāji
no EUR 0.54
EUR 0.77
590 kokskrūve, melna, 5 x 40 mm
no EUR 0.31
EUR 0.44
Jostas klipsis, Ø 40mm
no EUR 4.52
EUR 6.46
Atslēgu piekariņš SARKANA SIRDS
no EUR 4.85
EUR 5.70
Atslēgu piekariņš AUTO
no EUR 2.29
EUR 2.54
Blīve PRIMO ACF5250, balta/melna
no EUR 1.19
EUR 1.49
Blīve PRIMO AC5590, balta/bēša
no EUR 0.84
EUR 1.05
70 Garā uzlika BAC, alumīnijs F4
no EUR 4.68
EUR 7.20
70 Garās uzlikas WC, alumīnijs F2
no EUR 8.94
EUR 12.77
70 Garā uzlika WC, alumīnijs F4
no EUR 6.78
EUR 13.56
Profilcilindrs R50 28-28, niķelēts
no EUR 56.50
EUR 80.72
Lielrokturis SUSY, pulēts misiņš
no EUR 56.89
EUR 71.11
Profilcilindra rozete, ovāla, F1
no EUR 2.63
EUR 3.75