LV RU EN
facebook Google+ twitter
Iepazīsties!
ABACO - higiēnisks un drošs tvēriens
Rokturi PAULA II-R ar antibakteriālu pārklājumu TVERAMAJĀ DAĻĀ uzticamai aizsardzībai pret mikrobiem - slimību izraisītājiem!

Jaunumi


STRĀDĀJAM ZAĻAJĀ REŽĪMĀ
Lūdzam ievērot maksimālo apmeklētāju skaitu, kas vienlaicīgi drīkst atrasties Klientu centra telpās un sagatavot uzrādīšanai sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu! Plašāka informācija šeit.


Antibakteriāls pārklājums FSB rokturiem

Cik bieži mēs ikdienā pieskaramies durvju rokturiem, logu rokturiem, margām? Biežāk, kā spējam apzināties... Kur vien mūsu rokas pieskaras, tās satiekas ar visdažādākajiem mikrobiem - slimību izraisītājiem. Lai pret to aizsargātos, visur, kur nepieciešams nodrošināt maksimālu higiēnas līmeni, ieteicams izmantot furnitūru ar jauno, antibakteriālo FSB pārklājumu AIC alumīnija un nerūsējošā tērauda virsmām. Jo īpaši slimnīcās un pansionātos, kur infekciju risks ir paaugstināts un uzturas cilvēki ar pavājinātu imunitāti, virsmu tīrība var būtiski palīdzēt pazemināt inficēšanās risku.

Pārbaudīta efektivitāte
AIC apstrāde iznīcina multirezistentos slimību izraisītājus par 99,99%. Tās ilgmūžīgā antibakteriālā iedarbība sertificēta pēc ISO 22196:2011 (Antibakteriālās aktivitātes iedarbība uz nerūsējošā tērauda un alumīnija virsmām)

Paaugstinātas higiēnas mērķauditorija
Antibakteriālā apstāde īpaši ieteicama slimnīcās, ārstu praksēs un pansionātos, kā arī dažādās sabiedriskās ēkās, viesnīcās, ēdināšanas uzņēmumos, bērnudārzos un skolās.

Pierādīta izturība
Antibakteriālajai apstrādei AIC piemīt augsta izturība pret skrāpējumiem un nolietojumu, kas pārbautīta
100 000 ciklu testā un apstiprināta ar sertifikātu pēc DIN EN ISO 1518. Pāklājums ir izturīgs pret visiem standarta tīrīšanas un dezinfekcijas līdzekļiem.

Materiāli
Antibakteriālā virsmas asptrāde AIC pieejama gan nerūsējošā tērauda, gan anodēta vai krāsota alumīnija izstrādājumiem.

Bezbarjeru sistēma ErgoSystem®
Atbalsta rokturi un margas, bet tāpat arī dažādi piederumi un aksesuāri sanitārajās telpās ir pakļauti paaugstinātam slimību izraisītāju apdraudējumam. Ar antibakteriālo pārklājumu AIC iespējams apstrādāt gan nerūsējošā tērauda produktu līnijas ErgoSystem E300, gan alumīnija produktu līnijas A100 atbalsta rokturus un margas WC, vannas un dušas telpām, kā arī gaiteņiem un jebkurai citai telpai, kur nepieciešams īpaši rūpēties par tās iemītnieku sadzīves drošību.

Vairāk par bezbarjeru sistēmām šeit:
>> Plānošanas ieteikumi bezbarjeru būvniecībai
>> Bezbarjeru tvēriens
>> Bezbarjeru sistēmu produkti

Durvju un logu furnitūra
Jebkuras telpas bīstamākais infekcijas avots ar durvju rokturis, jo tam pieskaras katrs iemītnieks un katrs apmeklētājs, un uz tā dzīvo un vairojas miljoniem baktēriju, kas īpašu inficēšanās bīstamību rada personām ar novājinātu imūnsistēmu. Ar FSB antibakteriālo pārklājumu AIC iespējams apstrādāt jebkuru alumīnija un nerūsējošā tērauda durvju un logu furnitūras elementu - gan lielrokturi ārdurvīm, gan gaiteņu un publisko telpu durvju rokturus, gan istabu un sanitāro telpu durvju un logu rokturus.

>> FSB durvju rokturu modeļi >> filtrs 'Ražotājs'>>FSB
>> FSB logu rokturu modeļi >> filtrs 'Ražotājs'>>FSB
>> FSB rokturpogas >> filtrs 'Ražotājs'>>FSB

 


Bronza - dabīga aizsardzība pret mikrobiem
Vara-cinka sakausējumam bronzai piemīt vairākas būtiskas īpašības. Bet šobrīd jo īpaši izceļama materiāla antibakteriālā iedarbība, kas nodrošina aktīvu aizsardzību pret mikrobiem. Tuklāt bronza kā materiāls ir īpaši viegli kopjama un izturīga pret nodilumu, tāpēc piemērota durvīm ar augstu ikdienas noslogojumu.
Uz bronzas virsmām, pateicoties augstajai vara koncentrācijai, mikrobi iet bojā salīdzinoši ātrāk un to skaits efektīvi samazinās. Vara joni pastāvīgi attīstās no jauna un atņem multirezistentajām baktērijām vairošanās augsni. Šī iedarbība turpinās visa roktura mūža garumā.
ASV un Lielbritānijas klīniskajās laboratorijās veiktie pētījumi apliecina, ka uz vara sakausējumu virsmām baktērijas pēc 2 stundām tiek iznīcinātas līdz pat 99,9% un, vienlaicīgi veicot ikdienas higiēnas pasākumus, par 99% tiek aizkavēta arī jaunu baktēriju veidošanās.

>> FSB bronzas durvju rokturi >> filtrs 'Ražotājs'>>FSB / filtrs 'Apstrāde'>>Bronza

 


Atpakaļ

KLIENTU CENTRS

Piedrujas 7A, Rīga, sk.kartē;
P.- C. 8.00-18.00
Pk. 8.00-16.00
67113070 | 29285299
E-VEIKALS: 25715066
info@sbunpartneri.lv
E-VEIKALS: serviss@sbunpartneri.lv
Pieteikties konsultācijai


Izvēlies piegādi uz OMNIVA pakomātu!

 

Pērc izdevīgi!
Izpārdošanas cenas spēkā, kamēr preces ir mūsu noliktavā.
Izpārdošanas cenas spēkā, kamēr preces ir mūsu noliktavā.
Slēdzams logu rokturis Angelika, F9
no EUR 23.30
EUR 33.28
99EP/E evakuācijas slēdzene 45-92-20
no EUR 128.02
EUR 170.69
5753 Dubultfiksators vārtiem, melns
no EUR 55.18
EUR 78.83
590 kokskrūve, melna, 5 x 40 mm
no EUR 0.34
EUR 0.48
Jostas klipsis, Ø 40mm
no EUR 4.52
EUR 6.46
Atslēgu piekariņš SARKANA SIRDS
no EUR 4.85
EUR 5.70
Atslēgu piekariņš AUTO
no EUR 2.29
EUR 2.54
Blīve PRIMO ACF5250, balta/melna
no EUR 1.34
EUR 1.67
Blīve PRIMO AC5590, balta/bēša
no EUR 0.94
EUR 1.17
70 Garā uzlika BAC, alumīnijs F4
no EUR 5.12
EUR 7.88
70 Garās uzlikas WC, alumīnijs F2
no EUR 9.77
EUR 13.96
70 Garā uzlika WC, alumīnijs F4
no EUR 7.42
EUR 14.83
Profilcilindrs R50 28-28, niķelēts
no EUR 56.50
EUR 80.72
Lielrokturis SUSY, pulēts misiņš
no EUR 60.30
EUR 75.37