LV RU EN
facebook Google+ twitter
Iepazīsties!
AEROTUBE WRG smart
Kompakta, eleganta, sienā iebūvējama aktīvās vēdināšanas ierīce ar gaisa filtru, siltuma atgūšanas opciju, skaņas izolāciju un mitruma sensoru - PASŪTIET PAR ĪPAŠU CENU!

Jaunumi

Aicinām mūsu interneta veikalā!

SIA SB un Partneri e-veikals aicina Jūs iegādāties kvalitatīvas preces durvīm, logiem, mājai un sētai!
 
Kopš 2014. gada 7. jūlija mūsu standarta preces varat iegādāties ātri un ērti - neizejot no mājas, biroja vai būvobjekta!
Izpētiet mūsu interneta katalogu, izvēlēties sev vajadzīgo produktu, ielieciet to iepirkuma grozā un gaidiet ziņu no mūsu konsultantiem!
E-veikalā Jūs varat iegādāties visas preces, kas produkcijas katalogā apzīmētas ar iepirkumu ratiņu emblēmu. Ja vēlaties pasūtīt preces, kas nav pieejamas e-veikalā, lūdzu, kontaktējietes ar mūsu konsultantiem. 

 

Iepirkšanās 
Kad būsiet veikuši pasūtījumi, mūsu konsultanti to rūpīgi pārbaudīs, lai pārliecinātos par izvēlēto preču tehnisko saderību un pareizu komplektāciju. Ja pasūtījumā būs nepieciešams veikt korekcijas, mūsu konsultanti ar Jums sazināsies un paskaidros korekciju veikšanas iemeslus. Ja būsiet izvēlējušies preces, kas pasūtījuma veikšanas brīdī nav mūsu noliktavās vai nav pieejamas Jums nepieciešamajā daudzumā, informēsim Jūs par iespējamajiem piegādes laikiem. Par faktisko preču pieejamību Jūs informēs mūsu konsultanti pēc pasūtījuma apstrādes. Produktiem, kurus piedāvājam kā gatavus komplektus, atlikums noliktavā e-veikalā nav redzams, jo komplekta sastāvdaļas var tikt izmantotas vairākos komplektos un komplektācija notiek tikai, noformējot pasūtījumu. Orientējošu informāciju par iespējamo noliktavās pieejamo komplektu skaitu varat iegūt, aplūkojot atsevišķu komplekta sastāvdaļu atlikumu noliktavā. Komplekta sastāvdaļas uzrādītas tajā pašā e-veikala logā zem piedāvātajiem gatavajiem komplektiem. Par precīzu komplektu pieejamību noliktavā Jūs informēs mūsu konsultanti pēc elektroniskā pieprasījuma vai e-pasta saņemšanas.
 
Piegāde 
Preču piegādi organizēsim ar kurjerpasta starpniecību. Ar preču piegādes izmaksām varat iepazīties šeit.
Bez maksas Jūs preces varēsiet saņemt arī SIA SB un Partneri KLIENTU CENTRĀ Rīgā, Piedrujas ielā 7A.
 
Sortiments 
Mūsu e-veikalā Jūs varat iegādāties standarta preces standarta izmēros, standarta komplektācijā un biežāk pieprasītajās apstrādēs. Visi iespējamie apstrāžu un komplektācijas varianti ir doti produktu aprakstos. Par nestandarta izmēriem, apstrādēm un komplektācijas variantiem, lūdzu, jautājiet mūsu konsultantiem, rakstot uz e-pastu: serviss@sbunpartneri.lv.

Šobrīd Jums ir pieejami pāri par 2000 preču, bet katru dienu mēs e-veikalā pieejamo preču sortimentu nemitīgi papildinām. Ja neatrodat sev vajadzīgo, droši rakstiet mums uz e-pastu serviss@sbunpartneri.lv. Ar Jūsu palīdzību mēs ātrāk un optimālāk piepildīsim mūsu e-veikala plauktus.

Pastāvīgajiem klientiem
Aicinām e-veikalu izmantot arī mūsu pastāvīgajiem klientiem! Reģistrējoties Jūs saņemsiet piekļuves paroli un varēsiet iepirkties, saglabājot Jums piešķirtos apmaksas noteikumus! 
Par preču piegādi vienosimies pasūtījuma saskaņošanas procesā.

 
Lai veiksmīga iepirkšanās! 
 
 
 

Atpakaļ

KLIENTU CENTRS

Piedrujas iela 7A, Rīga, skatīt kartē;
P.- Pk. 8.00-18.00
67 113 070 | 29 285 299
info@sbunpartneri.lv
E-VEIKALS: serviss@sbunpartneri.lv

Informējam, ka
27. un 28. decembrī KLIENTU CENTRS
būs slēgts.
Aicinām veikt pasūtījumus sbunpartneri.lv e-veikalā!

 UZMANĪBU!
Ir stājušies spēkā Pievienotās vērtības nodokļa likuma grozījumi, kas nosaka īpašo PVN  piemērošanas režīmu būvniecības pakalpojumiem un būvizstrādājumu piegādēm  (PVN likuma 142.p.).

Lasīt vairāk...

Pērc izdevīgi!
Izpārdošanas cenas spēkā, kamēr preces ir mūsu noliktavā.
Izpārdošanas cenas spēkā, kamēr preces ir mūsu noliktavā.
Rokturpoga FSB 0829, alum.F1
EUR 21.01
EUR 30.01
Logu vidus eņģe, melna
EUR 5.73
EUR 8.19
Vēstuļu klapīte 76mm, hromēta
EUR 35.68
EUR 54.89
Atslēgu piekariņš AUTO
EUR 2.29
EUR 2.54
Jostas klipsis, Ø 28mm
EUR 4.32
EUR 5.08