FSB antibakteriālās apstrādes durvju un logu rokturiem un bezbarjeru aprīkojumam

Product code
MB00001726
All prices include VAT
Out of stock
Only %1 left
FSB antibakteriālās apstrādes durvju un logu rokturiem un bezbarjeru aprīkojumam

Cik bieži mēs ikdienā pieskaramies durvju rokturiem, logu rokturiem, margām? Biežāk, kā spējam apzināties... Kur vien mūsu rokas pieskaras, tās satiekas ar visdažādākajiem mikrobiem - slimību izraisītājiem. Lai pret to aizsargātos, visur, kur nepieciešams nodrošināt maksimālu higiēnas līmeni, ieteicams izmantot furnitūru ar jauno, antibakteriālo FSB pārklājumu AIC alumīnija un nerūsējošā tērauda virsmām. Jo īpaši slimnīcās un pansionātos, kur infekciju risks ir paaugstināts un uzturas cilvēki ar pavājinātu imunitāti, virsmu tīrība var būtiski palīdzēt pazemināt inficēšanās risku.

Pārbaudīta efektivitāte

AIC apstrāde iznīcina multirezistentos slimību izraisītājus par 99,99%. Tās ilgmūžīgā antibakteriālā iedarbība sertificēta pēc ISO 22196:2011 (Antibakteriālās aktivitātes iedarbība uz nerūsējošā tērauda un alumīnija virsmām)

Paaugstinātas higiēnas mērķauditorija

Antibakteriālā apstāde īpaši ieteicama slimnīcās, ārstu praksēs un pansionātos, kā arī dažādās sabiedriskās ēkās, viesnīcās, ēdināšanas uzņēmumos, bērnudārzos un skolās.

Pierādīta izturība

Antibakteriālajai apstrādei AIC piemīt augsta izturība pret skrāpējumiem un nolietojumu, kas pārbautīta
100 000 ciklu testā un apstiprināta ar sertifikātu pēc DIN EN ISO 1518. Pāklājums ir izturīgs pret visiem standarta tīrīšanas un dezinfekcijas līdzekļiem.

Materiāli

Antibakteriālā virsmas asptrāde AIC pieejama gan nerūsējošā tērauda, gan anodēta vai krāsota alumīnija izstrādājumiem.
Bezbarjeru sistēma ErgoSystem®

Atbalsta rokturi un margas, bet tāpat arī dažādi piederumi un aksesuāri sanitārajās telpās ir pakļauti paaugstinātam slimību izraisītāju apdraudējumam. Ar antibakteriālo pārklājumu AIC iespējams apstrādāt gan nerūsējošā tērauda produktu līnijas ErgoSystem E300, gan alumīnija produktu līnijas A100 atbalsta rokturus un margas WC, vannas un dušas telpām, kā arī gaiteņiem un jebkurai citai telpai, kur nepieciešams īpaši rūpēties par tās iemītnieku sadzīves drošību.

Durvju un logu furnitūra

Jebkuras telpas bīstamākais infekcijas avots ar durvju rokturis, jo tam pieskaras katrs iemītnieks un katrs apmeklētājs, un uz tā dzīvo un vairojas miljoniem baktēriju, kas īpašu inficēšanās bīstamību rada personām ar novājinātu imūnsistēmu. Ar FSB antibakteriālo pārklājumu AIC iespējams apstrādāt jebkuru alumīnija un nerūsējošā tērauda durvju un logu furnitūras elementu - gan lielrokturi ārdurvīm, gan gaiteņu un publisko telpu durvju rokturus, gan istabu un sanitāro telpu durvju un logu rokturus.

Bronza - dabīga aizsardzība pret mikrobiem

Vara-cinka sakausējumam bronzai piemīt vairākas būtiskas īpašības. Bet šobrīd jo īpaši izceļama materiāla antibakteriālā iedarbība, kas nodrošina aktīvu aizsardzību pret mikrobiem. Tuklāt bronza kā materiāls ir īpaši viegli kopjama un izturīga pret nodilumu, tāpēc piemērota durvīm ar augstu ikdienas noslogojumu.
Uz bronzas virsmām, pateicoties augstajai vara koncentrācijai, mikrobi iet bojā salīdzinoši ātrāk un to skaits efektīvi samazinās. Vara joni pastāvīgi attīstās no jauna un atņem multirezistentajām baktērijām vairošanās augsni. Šī iedarbība turpinās visa roktura mūža garumā.
ASV un Lielbritānijas klīniskajās laboratorijās veiktie pētījumi apliecina, ka uz vara sakausējumu virsmām baktērijas pēc 2 stundām tiek iznīcinātas līdz pat 99,9% un, vienlaicīgi veicot ikdienas higiēnas pasākumus, par 99% tiek aizkavēta arī jaunu baktēriju veidošanās.
We can't find products matching the selection.
Manufacturer FSB
No Questions