2-daļīgas eņģes alumīnija profiliem DOMINA HP
Ražotājs - GIESSE (Itālija)
- uzskrūvējamas eņģes alumīnija profilu durvīm
- piemērotas smagām durvīm ar intensīvu noslodzi, izmantojamas sabiedriskās ēkās
- CE sertifikāts saskaņā ar EN1935 - atbilst lietošanas klases 4 prasībām
- ilglaicīgās darbības izturība: klase 7 - 200 000 testa ciklu
- SKG pretuzlaušanas izturības sertifikāts
- slodzes izturība:
- 160 kg - 2 eņģes uz vienas vērtnes
- 180 kg - 3 eņģes uz vienas vērtnes
- mikrometriska 3-dimensionāla regulēšana
- sāniski: +/- 2,5 mm
- augstumā: 0 + 4 mm
- dziļumā: +/- 0,5 mm
- regulēšana veicama arī pēc durvju uzstādīšanas
- viegla un ātra montāža - 2 komponentu grupas ar augstu priekšmontāžas līmeni
- ekstrudēta alumīnija starplikas lietošanai uz nesavienojamiem profiliem
- 3 veidu montāžas sistēmas
- profila frēzējumu diametrs: 11 mm
- attālums starp skrūvju centriem: 62.5 mm / 70.5 mm
- apstrāde: sudraba tonis (pēc pasūtījuma pieejami citi apstrāžu varianti)
Domina HP eņģu montāžā izmantojami 3 veidu stiprināšanas sistēmas:
- tradicionālā montāža ar kontrplatēm
- ātrā montāža ar tiešās montāžas dībeļskrūvēm M12 (termiski izolētiem profiliem)
- skrūves ar izplešanās dībeļiem (vienas kameras profiliem)
Stiprināšanas sistēma jāizvēlas atkarībā no nepieciešamās veiktspējas un pielietojuma veida.


Tradicionālā montāža ar kontrplatēm
Piemērota gan profiliem ar vienu kameru, gan termiski izolētiem profiliem; stiprinājuma sistēma sastāv no 15×20 mm lielām alumīnija kontrplatēm, kas ievietojamas profila slēgtajā daļā. Tās ir izmantojamas abpusēji, tādējādi nodrošinot savietojamību ar plašu profilu klāstu.
Kontrplates atbilstošā komplektā ir pieejamas gan 2-daļīgajām, gan 3-daļīgajām eņģēm, eņģēm ar integrētu montāžu, kā arī eņģēm, kuru montāžā tiek izmantotas starplikas.


Ātrā montāža ar M12 tiešā stiprinājuma dībeļskrūvēm
Montāža ar dībeļskrūvēm izmantojama termiski izolētiem profiliem — M12 dībeļskrūve ir ideāls risinājums uz āru veramām durvīm, jo tā aizstāj tradicionālās kontrplates un teleskopiskās starplikas.
M12 skrūves ir pieejamas 4 garumos: 55, 65, 75 un 90 mm , kas jāizvēlas atbilstoši profila izmēram. Skrūves izmantojamas gan eņģēm ar integrētu montāžu, gan arī eņģēm, kuru montāžā tiek izmantotas starplikas.


Ātrā montāža ar izplešanās dībeļiem
Skrūves ar izplešanās dībeli paredzētas vienas kameras profiliem.
Izplešanās dībeļi izmantojami gan eņģēm ar integrētu montāžu, gan eņģēm, kuru montāžā tiek izmantotas starplikas.
Abas ātrās stiprināšanas sistēmas — M12 skrūves un izplešanās dībeļi — ir ideāli piemērotas eņģu nomaiņai un/vai papildus montāžai jau esošām durvīm, jo tās var ērti izmantot eņģu montāžai jau uzstādītās durvīs un slēgta perimetra rāmjiem.
Abām stiprināšanas sistēmām nav nepieciešama īpaša profila apstrāde — pietiek ar standarta 11 mm urbumu, ko iespējams izveidot arī ar speciālu šablonu palīdzību.
TEHNISKĀ DOKUMENTĀCIJA
- Preces
- Cena
- Noliktavā
- Skaits
-
DOMINA HP 2-daļīga eņģe alumīnija profiliem, C/C 62,5 mm, sudraba tonisKods: SB00028967Art. Nr.: 05160Cena:No 22,52 €Noliktavā: 10 gab. -
DOMINA HP 2-daļīga eņģe alumīnija profiliem, C/C 70,5 mm, sudraba krāsaKods: SB00028966Art. Nr.: 05162Cena:No 22,52 €Noliktavā: 10 gab.
Papildu piederumi
- Preces
- Cena
- Noliktavā
- Skaits
-
Kontrplate 2-daļīgai enģei, ar skrūvēm, kompl. 2 gb.Kods: SB00028971Art. Nr.: 0520200001Cena:No 5,25 €Noliktavā: 20 gab. -
Skrūve ar izplešanās dībeli, 38 mmKods: SB00028972Art. Nr.: 0520401Cena:No 2,95 €Noliktavā: 20 gab. -
Skrūve ar izplešanās dībeli, 51 mmKods: SB00028973Art. Nr.: 0520501Cena:No 3,18 €Noliktavā: 20 gab. -
Tiešās montāžas dībeļskrūve M12x55mmKods: SB00028974Art. Nr.: 05300Cena:No 1,40 €Noliktavā: 20 gab. -
Tiešās montāžas dībeļskrūve M12x65mmKods: SB00028975Art. Nr.: 05301Cena:No 1,14 €Noliktavā: 20 gab. -
Tiešās montāžas dībeļskrūve M12x75mmKods: SB00028976Art. Nr.: 05302Cena:No 1,25 €Noliktavā: 20 gab. -
Tiešās montāžas dībeļskrūve M12x90mmKods: SB00028977Art. Nr.: 05303Cena:No 1,40 €Noliktavā: 20 gab. -
Starplika A STEP 7 mm, balta RAL9010Kods: SB00028978Art. Nr.: 05095Cena:No 1,98 €Noliktavā: 20 gab. -
Starplika B STEP 7 mm, sudraba krāsaKods: SB00028979Art. Nr.: 05195Cena:No 3,70 €Noliktavā: 20 gab.
| Zīmols | GIESSE |
|---|---|
| Sērija | DOMINA HP |
| Durvju virziens | Universāls pielietojums DIN labajās un kreisajās durvīs |
| Slodzes izturība | Augsta |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Vērtnes materiāls | Alumīnija profilrāmju durvīm |
| Pretkorozijas noturība | Sertificēta pēc EN 1935 - atkarībā no apstrādes |
| Lietošanas klase pēc EN 1935 | Klase 4 |
| Eņģes forma | Kantaina |
| Pretuzlaušanas aizsardzība | Jā, eņģes konstrukcija aizsargāta pret izcelšanu |
| Regulēšana | Regulējams 3 virzienos |
| Montāžas veids | Uzskrūvējams |
| Vērtnes maksimālais svars | 180 kg |
| Urbuma diametrs | Ø11 mm (visām montāžas sistēmām) |
| Eņģes konstrukcija | 3-daļīga |
| Attālums starp stiprinājumu centriem | 62.5 / 70.5 mm (20.5 + 42/50 mm) |






















