Kā pasūtīt

Pie mums Jūs varat iegādāties vai pasūtīt līdz pat 5000 dažādu preču un risinājumu, redzēt preču pieejamību noliktavā, sekot pasūtījuma izpildes statusam. SB UN PARTNERI e-veikalu Jūs varat izmantot 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā. Pasūtījumu varat veikt tiešsaistē e-veikalā jebkurā diennakts laikā. Mēs Jūsu pasūtījumu apstrādāsim mūsu darba dienās:
darba dienās no 8.00 līdz 17.00.
Šajā laikā Jums ir iespējams arī saņemt konsultācijas no SB UN PARTNERI konsultantiem.
 
Reģistrēšanās
Lai veiktu pasūtījumu, reģistrēšanās e-veikalā nav nepieciešama. Bet, ja vēlaties redzēt savu pasūtījumu statusu un vēsturi, iesakām aizpildīt reģistrēšanās formu.
Mūsu pastāvīgie klienti reģistrējoties iegūst iespēju redzēt un pasūtīt preces par savām cenām, izmantot īpašās atlaides, kā arī individuālos preču iegādes un apmaksas noteikumus.
Ja reģistrēsieties kā juridiska persona, Jūsu reģistrāciju pārbaudīsim un apstiprināsim manuāli. Ja Jūsu uzņēmumam būs vairāki lietotāji, Jūsu izvēlētajam galvenajam lietotājam piešķirsim Jūsu konta administratora tiesības, kas dod iespēju pašam pievienot uzņēmuma konta lietotājus, definēt to tiesības un izslēgt tos lietotājus, kas vairs Jūsu uzņēmumā nestrādā.
 
Pasūtījuma veikšana
Tiklīdz esat izvēlējušies vajadzīgās preces, ielikuši tās e-veikala grozā, ierakstījuši nepieciešamos personas/uzņēmuma un piegādes datus un apstiprinājuši savu pasūtījumu, Jūs saņemsiet pasūtījuma saņemšanas apstiprinājumu. Ja visas pasūtītās preces pasūtīšanas brīdī būs pieejamas mūsu noliktavā, saliksim un/vai izsūtīsim Jūsu pasūtījumu vienas darba dienas laikā. Kad pasūtījums būs gatavs saņemšanai vai nodots kurjeram/piegādes servisam, saņemsiet e-pastu ar sūtījuma izsekošanas numuru vai informāciju, ka gaidām Jūs mūsu Klientu centrā saņemt preces.

Pasūtāmās preces
Ja kāda no pasūtījumā ietvertajām precēm pasūtīšanas brīdī nebūs mūsu noliktavā, pasūtīsim to no piegādātāja un rūpēsimies par maksimāli ātru piegādi. Prognozēto piegādes laiku redzēsiet gan e-veikala preču katalogā, gan savā grozā. Ja izvēlēsieties maksājumu ar priekšapmaksas rēķinu, preces pasūtīšanu veiksim pēc maksājuma saņemšanas mūsu bankas kontā. Pasūtījumu piegādāsim Jums visu kopā, kad būs saņemtas no piegādātāja pasūtītās preces. Ja vēlaties noliktavā pieejamās preces saņemt ātrāk, lūdzu, sazinieties ar mūsu konsultatiem un vienojietes par iespēju saņemt pasūtījumu pa daļām.

Cenas
Nereģistrētiem pircējiem un fiziskām personām E-veikalā norādītas cenas ar iekļautu pievienotās vērtības nodokli. Juridiskām personām - PVN maksātājiem - attēlojam cenas bez pievienotās vērtības nodokļa.
Ja esat mūsu pastāvīgais klients, piereģistrējoties un pieslēdzoties sistēmai, mūsu e-veikalā redzēsiet savas individuālās cenas un īpašās atlaides.
Attēlojot cenas ar iekļautu PVN, produktiem, kas sastāv no vairākām detaļām nodokļa aprēķina un noapaļošanas īpatnību dēļ ļoti retos gadījumos var rasties dažu centu atšķirības starp atsevišķu detaļu cenas matemātisko kopsummu un sistēmas aprēķināto pasūtījuma summu.
 
Sortiments
Šobrīd mūsu e-veikalā Jūs varat iegādāties standarta sortimenta preces standarta izmēros, standarta komplektācijā un biežāk pieprasītajās apstrādēs. Visi iespējamie apstrāžu un komplektācijas varianti ir doti produktu aprakstos, kā arī atrodami ražotāju katalogos. Ja neatrodat savu mīļāko krāsu vai nepieciešamo komplektāciju mūsu e-veikalā, pirms likšanas grozā pievienojiet komentāru pie izvēlētās preces un norādiet tajā Jums vēlamo preces specifikāciju. Šādā gadījumā Jūsu pasūtījumu saņemsim kā Pieprasījuma grozu un sazināsimies ar Jums, lai informētu par izvēlētas specifikācijas pieejamību, cenu un piegādes iespējām.
Mūsu sortimentā ir arī preces, kuru komplektācija un tehniskā saderība ir ļoti sarežģīta un prasa profesionālas zināšanas un padziļinātu projekta izpēti, lai nekļūdītos preču izvēlē. Šīs preces mēs vēlamies palīdzēt Jums iegādāties, tāpēc to pasūtīšanas veids nedaudz atšķiras no standarta preču pasūtīšanas. Jūs varat izvēlēties preces un ievietot tās savā Pieprasījuma grozā. Apstiprinot Pieprasījuma grozu, mēs saņemsim to, pārbaudīsim izvēlēto preču tehnisko saderību, atbilstību Jūsu vajadzībām un pieejamību noliktavā. Ja pasūtījumā būs nepieciešams veikt korekcijas, sazināsimies ar Jums un izskaidrosim korekciju iemeslu un iespējamos risinājumus. Pēc pasūtījuma saskaņošanas lūgsim Jūs atgriezties e-veikalā un apstiprināt pasūtījumu, ievadot nepieciešamos piegādes datus un veicot apmaksu.
Par nestandarta izmēriem, apstrādēm un komplektācijas variantiem varat arī droši jautāt mūsu konsultantiem, rakstos uz e-pastu: [email protected].

Ja e-veikalā neatrodat Jums vajadzīgo preci, lūdzam rakstīt mums uz e-pastu: [email protected] vai izmantot saziņas formu. Mēs centīsimies piemeklēt Jums optimālāko risinājumu.

Mēs pastāvīgi turpinām paplašināt e-veikalā pieejamo preču sortimentu un pilnveidot mūsu e-veikala funkcionalitāti.