Atslēgu slēgšanas sistēmas

Vienādi slēdzošo cilindru sistēma - viena atslēga visām durvīm - praktisks risinājums privātmājām

Izveidojot visai mājai vienotu slēgšanas sistēmu, katrs cilindrs ir unikāls un droši aizsargā mājas iedzīvotājus no kramplaužiem, vienlaikus nodrošinot slēgšanas komfortu: visas durvis - galveno ieeju, sānu ieeju, dārza vārtiņus, garāžas vārtus, pastkastīti u.c. – iespējams atslēgt ar VIENU atslēgu, nezaudējot drošības līmeni. Arī vienādi slēdzošajās slēgšanas sistēmās izmantojami speciālie aizsargātie profili ar izlaušanas, izurbšanas, izvilkšanas, kopēšanas un atmūķēšanas aizsardzību, kā arī individuālo kodēšanas principu un drošības karti.

Master Key slēgšanas sistēma - atslēgas ar dažādām piekļuves tiesībām - gudrs un drošs risinājums daudzdzīvokļu mājām un uzņēmumiem

Daudzdzīvokļu mājām, iestādēm un uzņēmumiem nepieciešami īpaši risinājumi slēgšanas un piekļuves tiesību organizēšanā. Piemēram: katram darbiniekam ir piekļuves tiesības ēkai un materiālu novietnei, bet ne dokumentu arhīvam. Tajā pašā laikā katrs var atslēgt savu kabinetu, bet ne kolēģa darba telpas.
Līdzīgi Master Key sistēma darbojas arī daudzdzīvokļu mājā: katrs iedzīvotājs var atslēgt ēkas ieejas durvis un koplietošanas telpu durvis, piemēram, pagrabu. Savu dzīvokli un savu pastkastīti var atslēgt tikai tā īpašnieks vai īrnieks pats. Aizsardzību pret atslēgu viltošanu nodrošina drošības karte. Tikai kartes īpašnieks var pavairot atslēgas un izgatavot papildus cilindru pie Master Key sistēmas piegādātāja vai licenzētās atslēgu darbnīcās. Tas garantē augstu drošību gan dzīvojamās mājās, gan iestādēs un  ražošanas ēkās.
Atlasīt pēc
Nevaram atrast preces, kas atbilst atlasei.