MiTEC MHP30-12T Impulsu barošanas bloks 100-240V / 12V DC, 2 izejas 1.5/1.0A
Produkta kods
SB00028050
Art. Nr.
Visas cenas norādītas ar iekļautu PVN
Noliktavā: 6 gab.
Vēlies citu apstrādi un/vai komplektāciju?
gab.
Atlasītā prece šobrīd nav noliktavā.
MiTEC MHP30-12T Impulsu barošanas bloks
  • impulsu režīma barošanas bloks piekļuves kontroles sistēmām
  • 2 izejas
  • regulējams aiztures laiks no 0 līdz 20 sek.
  • integrēta pārsprieguma un īssavienojuma aizsardzība
  • efektivitāte: 84%
  • ieejas spriegums: 100-240V
  • izejas spriegums: 12V DC
  • strāvas stiprums: 2.5A (1.5A elektromagnētiskajai slēdzenei + 1A kodu panelim)
  • izejošā jauda: 30W
  • izejošā frekvence: 50/60Hz
  • korpusa izmērs: 129 x 73 x 50 mm
  • krāsa: balta
Pielietojuma mērķis Piekļuves kontroles sistēmas
Īssavienojuma aizsardzība
Izeju skaits 2
Efektivitāte 84%
Strāvas frekvence 50 - 60 Hz
Pārsprieguma aizsardzība
Svars 220 g
Izejas spriegums 12 V DC
Ieejas spriegums 100-250V AC
Strāvas stiprums 2.5 A
Izejas jauda 30W