Iebūvējams piekļuves kontroles panelis EF4-BT ar pirkstu nospiedumu lasītāju
Ražotājs - SECUKEY (Ķīna)
- piekļuves kontroles panelis ciparu tastatūru un biometrisko lasītājuun OLED displeju
- piekļuves veidi: PIN kodi, magnētiskās kartes, pirkstu nospiedumi, mobilā lietotne
- ierīces vadība ar lietotni TUYA (iOS / Android)
- metāla korpuss, aizsargāts pret vandālismu
- piemērots lietošanai āra apstākļos, ūdensizturīgs
- aizsardzības klase: IP55
- kartes tips: EM Card 125KHz
- lietotāju pievienošana/dzēšana ar lietotni
- ierobežota laika piekļuves atbalsts
- īslaicīgie un vienreizējie kodi
- atvēršanas ierakstu kontrole
- attālinātā piekļuve (3G/4G/5G)
- durvju zvana paziņojums
- maksimālais lokālo lietotāju skaits: 1000
- karšu / PIN kodu skaits: 890
- maksimālais pirkstu nospiedumu skaits: 100
- vieslietotāji: 10
- PIN koda garums: 4-6 zīmes
- kartes nolasīšanas attālums: 2-6 cm
- korpusa izmērs: 165 x 48 x 22 mm
- krāsa:
- sudraba + melns
- melns
- Preces
- Cena
- Noliktavā
- Skaits
-
Iebūvējams piekļuves kontroles kodu panelis EF4-BT ar pirkstu nospiedumu lasītāju,IP55, melns,TUYAKods: SB00029218Art. Nr.: EF4-BT blackCena:No 90,75 €Noliktavā: 3 gab. -
Iebūvējams piekļuves kontroles kodu panelis EF4-BT ar pirkstu nospiedumu lasītāju,IP55, sudraba,TUYAKods: SB00028563Art. Nr.: EF4-BTCena:No 82,28 €Noliktavā: 3 gab.
| Zīmols | SECUKEY |
|---|---|
| Piekļuves veids | Magnētiskā karte / čips, PIN kods, Mobilā lietotne, Pirkstu nospiedums |
| Barošanas veids | 12V |
| Mobilā lietotne | Tuya |
| Materiāls | Cinka sakausējums |
| Darba temperatūras diapazons | no -30°C līdz +60°C |
| Svars | 138g |
| Elektrodrošības klase | IP55 |
| Kartes nolasīšanas attālums | 2-6 cm |
| Pieļaujamais relatīvais gaisa mitrums | 0%RH ~ 98%RH |
| Barošanas spriegums | 12-18 V DC |
| Pirkstu nospiedumi | 100 |
| Āra apstākļu noturība | Piemērots izmantošanai āra apstākļos |
| Dinamiskais strāvas patēriņš | ≤150mA |
| Statiskais strāvas patēriņš | ≤60mA |
| Kartes / PIN kodi | 990 |
| Viesu lietotāji | 10 |
| Izejas jauda | ≤2A |
| Antivandālisma aizsardzība | Jā |
| Piekļuves koda ievades veids | Skārienjutīgs ekrāns |
| Piekļuves tips | EM 125KHz |




