LV RU EN
Grozs
Grozs : 0 prece [s](EUR 0.00)
Mīļie klienti un interesenti! Lūdzam vēl pavisam nelielu pacietību! Mūsu jauno KLIENTU CENTRU Piedrujas ielā 7A atvērsim MAIJĀ!
Kamēr iekārtojamies, aicinām apmeklēt SALONVEIKALU Bruņinieku ielā 41 un iepirkties E-VEIKALĀ! Par mūsu jaunā KLIENTU CENTRA Piedrujas ielā 7A atvēršanas dienu informēsim jūs atsevišķi! UZMANĪBU! LIELTIRGOTAVA Rencēnu ielā 8 SLĒGTA!

Jaunumi

SB un Partneri LIELTIRGOTAVA pārceļas!

 • Jau drīz būsim Piedrujas ielā 7A - pretī CENUKLUBAM, sk.kartē.           
 • LIELTIRGOTAVA Rencēnu ielā 8 SLĒGTA!
 • Kamēr pārvācamies, lūdzam apmeklēt mūsu SALONVEIKALU Bruņinieku ielā 41 un veikt pasūtījumus E-VEIKALĀ!
 • Atvēršanas dienu - Piedrujas ielā 7A - īpaši izziņosim
  un priecīgi sagaidīsim Jūs jaunās, plašākās telpās.

TITAN AF jauna enģu konstrukcija - standarta aprīkojumā līdz 150 kg smagām vērtnēm

 • paaugstināta slodzes izturība līdz 150 kg
 • ekonomē laiku un naudu logu ražotājiem
 • optimizē noliktavas organizāciju un loģistiku
 • paaugstina eņģu ilgmūžību un pozicionālo noturību
 • atslogo stiprinājumus
 • optimāli iekļaujas telpas koptēlā
 • ļauj realizēt liela laukuma stiklotas fasādes ar optimālu blīvējumu

Drošības prasībām atbilstoši dizaina rokturi skolām un bērnudārziem - FSB 1232

Vadoties pēc DGVU (Vācijas Sociālā nelaimes gadījumu apdrošināšana) norādījumiem, kas vērsti uz savainošanās riska samazināšanu, izteiksmīgie kantainu formu rokturi ar izteiktiem stūriem un šķautnēm lielākoties tiek kategoriski izslēgti no sabiedrisko ēku, t.sk. skolu un bērnudārzu, aprīkojuma. FSB izvirzīja mērķi izveidot roktura modeli, kura formas nevis tikai izpilda drošības prasības, tādējādi atsakoties no dizaina iecerēm, bet savieno tās jaunā, universālā un drošā veidolā...

Ergonomija + reducētas formas: FSB 1246 no GRAFT arhitektiem

Reducētas formas kopsolī ar ergonomisku kvalitāti: Arhitektu biroja GRAFT rokturis FSB 1246 apvieno sevī parametrus, kas ir pilnīgi jauni šī formāta veidolam. Tā mazie rādiusi un vērienīgie velvējumi rada skulpturālu spriedzi un kontrastus, padarot rokturi par estētiski aizraujošu un reizē ilgmūžīgu vērtību. Pārliecinošs ir roktura proporcionāli veidotais tvēriena tilpums; ar ģeometriski skaidrajām līnijām rokturis FSB 1246 harmoniski iekļaujas jebkurā arhitektoniskajā vidē.

WESER ZERO - dzīve ar komfortu

GUTMANN AG produktu tehniskais, kā arī arhitektoniskais izpildījums sniedzas pāri ierastajām robežām, radot telpu risinājumiem, kas ļauj būvniekiem un arhitektiem īstenot jaunas idejas un tiekties uz jauniem mērogiem.

Ar jauno 0 mm slieksni GUTMANN WESER ZERO ir veiksmīgi izstrādāts absolūts bezbarjeru risinājums grīdas sliekšņu konstrukcijām.

Kāpnes plašākai dzīves telpai

 • variējams, elegants risinājums iekštelpu izbūvē
 • komfortabla piekļuve augstiem plauktiem
 • atturīgs, moderns dizains ar kantaina profila vertikālajiem stieņiem
 • viegla un droša bīdīšana
 • ar koka vai nerūsējošā tērauda pakāpieniem vai nerūsējošā tērauda šķērsstieņiem
 • vācu ražotāja MWE garantēta materiālu un konstrukcijas kvalitāte

Moderns komforts iekšdurvīm - magnētiskā slēdzene KFV111

 • Mūsdienīga neodīma magnētu tehnoloģija pārfalces iekšdurvīm
 • Klusa durvju aizvēršanās, ko nodrošina pretplāksnē integrētie mēlītes aktivizācijas magnēti
 • Elegants gludo līniju dizains ar slēdzenes kārbā līdz ar priekšplāksnes virsmu pilnībā iegremdētu mēlīti
 • Ilgmūžīgs, izturīgs risinājums, kas neprasa īpašu kopšanu un nodrošina nemainīgas kvalitātes komfortu

Paaugstiniet slēgšanas komfortu ar AS 3500: automātiska magnētu tehnoloģija, masīvi slēgšanas āķi un gludās virsmas dizains.

KFV AS-3500 nodrošina augstu drošības līmeni ar 2 masīviem, automātiski pašaizslēdzošiem slēgšanas āķiem. Āķu izvirzījums - 20 mm ar pretspiediena aizsardzību aizslēgtā stāvoklī. Āķi slēdzas no apakšas uz augšu, tādējādi nodrošinot netraucētu slēgšanas funkciju arī durvīm ar tendenci sēsties.
Āķu automātika darbojas, ja uztverošie elementi (pretplāksnes) durvju kārbā ir aprīkoti ar speciālajiem, īpaši šai slēdzenei patentētajiem magnētiem, kas automātiski izlīdzina arī falces atstarpi. Standarta izpildījumā slēdzene aprīkota ar klusināto, pašeļļojošo "Softlock" mēlīti, kas nodrošina klusu un patīkamu slēgšanas skaņu.
Papildus slēdzene aprīkojama ar atslēgšanas motoru A-Öffner, dienas režīma aktivizatoru un atvēruma ierobežotāju

TECTUS TE 240 3D N

SIMONSWERK slēpto eņģu līniju TECTUS papildina jauns modelis TECTUS TE 240 3D N iekšdurvīm līdz 60 kg.

Tagad populārākie TECTUS slēpto eņģu modeļi pasūtāmi jau 14 dažādās standarta apstrādēs.

isis® M100 - vienkārši un izdevīgi ikvienam

Ar FSB jauno elektroniskās piekļuves sistēmu isis® M100 arī nelielos objektos paveras iespējas izmantot elektroniskās piekļuves kontroles priekšrocības, neinvestējot īpašā programmatūrā un programmēšanas ierīcēs. Nav nepieciešami arī laikietilpīgi uzstādīšanas darbi un apmācība. Vienkāršs, ikvienam saprotams pielietojums oriģinālā dizainā - koka, stikla, profilrāmju iekšdurvīm un ārdurvīm. Vairāk kā 20 elegantu FSB rokturu modeļu dažādos materiālos un kombinācijās - perfekta izvēle jebkurai arhitektoniskajai videi.

Grezns durvju rokturis ART NOUVEAU stilā

Piedāvājam aprīkot savas ēkas durvis ar smalku, dekoratīvu durvju rokturi no itāļu ražotāja ENRICO CASSINA vēsturisko rokturu kolekcijas. Rokturis ieturēts ART NOUVEAU stilā, tā dizainā dominē laikmetam raksturīgie elementi - ģeometriskas figūras, slīpas līnijas un simetriski motīvi.

Bez iekšdurvju roktura iespējams pasūtīt arī logu rokturi, rokturpogu, kā arī grūžamo rokturi ārduvīm, tādējādi veidojot vienotu dizainisko ansambli ēkas durvīm un logiem.

Skaidra forma + perfekta funkcionālitāte. Rokturis FSB1004

David Chipperfield radītās durvju rokturu ģimenes FSB 1004 dizainā manāma modernisma pamatlicēju ietekme. Mets balstās uz skaidru formālo konceptu, kas atbilst visām funkcionālajām prasībām un dizainera formas idejai rod izpausmi gan sabiedriskajā vidē, gan privātās mājas atmosfērā.
Rokturu ģimenē ietilpst rokturi visu veidu durvīm, kompakts aprīkojums stikla durvīm, logu rokturi un jauns rokturis paceļami-bīdāmajām balkonu durvīm. 

Margas iekštelpām un āra videi

Jaunums no vācu ražotāja SÜDMETALL - fleksibli izveidojamas mūsdienīga dizaina margas ar nerūsējošā tērauda vai koka lenteriem kāpnēm, stiklotām barjerām, starpstāvu norobežojumiem, terasēm, balkoniem, lieveņiem, jumta terasēm un jebkurai citai arhitektoniskajai idejai.

Detalizēta informācija šeit...

Ekskluzīvi iekšdurvju rokturi no Itālijas

Savā gadsimtu ilgajā rokturu ražošanas vēsturē itāļu firma OLIVARI vienmēr par galveno mērķi izvirzījusi maksimālu kvalitāti, balstītu uz sadarbību ar labākajiem dizaineriem un arhitektiem. Olivari ģimene paaudžu paaudzēs izcēlusies ar īpašu uzmanību pret vismazākajām detaļām, inovāciju meklējumiem un nebeidzamu kaislību pret savu darbu.
Firmai OLIVARI ir piešķirts ISO 9001 un ISO 14001 sertifikāts.
Mūsu piedāvājumā - neliela daļa no OLIVARI plašā misiņa rokturu sortimenta dažādās apstrādēs kombinācijā ar apaļām vai kantainām 5 mm vai 10 mm biezajām rozetēm (atkarībā no modeļa).

Slēptās durvju eņģes TECTUS TE 541 3D FVZ

Jaunā TECTUS eņģu versija TE 541 3D FVZ ļauj īstenot sienas un vērtnes izbūvi viena līmeņa plaknē. Gan eņģi, gan kārbu pilnībā nosedz sienas paneļi, radot vēl nebijušas arhitektoniskās iespējas minimālisma stilā ieturētu iekštelpu izbūvē. Slēptas durvju eņģes un kārba piedāvā veidot harmoniski vienotu vērtnes un sienas elementu koptēlu, saglabājot visas TECTUS sērijas eņģu tehniskās īpašības.

Aicinām mūsu interneta veikalā!

SIA SB un Partneri e-veikals jau otro gadu aicina Jūs iegādāties kvalitatīvas preces durvīm, logiem, mājai un sētai!

Kopš 2014. gada 7. jūlija mūsu standarta preces varat iegādāties ātri un ērti. Izpētiet mūsu interneta katalogu, izvēlēties sev vajadzīgo produktu, ielieciet to iepirkuma grozā un gaidiet ziņu no mūsu konsultantiem!

Aicinām mūsu interneta veikalu izmantot arī mūsu pastāvīgajiem klientiem! Reģistrējoties Jūs saņemsiet piekļuves paroli un varēsiet iepirkties, saglabājot Jums piešķirtos apmaksas noteikumus!

Akcijas spēkā, kamēr preces ir mūsu noliktavā
Jostas klipsis, Ø 28mm
EUR 4.17
EUR 4.91
Brusu kurpes, 60x100
EUR 1.18
EUR 1.31
Apmaksas veidi:
Nosūti mums ziņojumu