Viena ģeometrija visai mājai - produktu ģimene FSB 1289Mūsdienīgi katrā niansē: durvju furnitūras ražotājs FSB piedāvā dizaineru Mihaela Šmita [Michael Schmidt] un Markusa Mihalska [Markus Michalski] kopdarbu - jaunu rokturu ģimeni FSB 1289. Minimālisms īpaši elegantā izpildījumā: cik trausls no ārienes, tik varens dziļumā.
Roktura iekšpuses proporcionāli veidotais izliekums ergonomiski ieguļas plaukstā, ļaujot rokai tvērienā sajust drošu un vienlaicīgi maigu atbalstu.
Izcila forma, kas vijas cauri bagātīgai produktu ģimenei: rokturi standarta un profilrāmju durvīm, stikla un bīdāmo durvju rokturi, rokturi evakuācijas durvīm saskaņā ar EN179, kā arī rokturi logiem un paceļami/bīdāmajām fasādēm. Produkti, kas radīti pārdomātā ražošanas procesā ar globālās atbildības sajūtu. Ražošanas procesu un atbildīga resursu izmantojuma pastāvīgās sinerģijas centrā - atkārtoti pārstrādājamais materiāls alumīnijs, kam īpašu šarmu piešķir FSB oriģinālā apstrāde - graudaini matētais, strūklotais anodējums melnā krāsā.

"Mana radošā skatpunkta centrā vienmēr ir līniju valoda. Un neviena no šī roktura līnijām nav vienkārši taisna un tehniski konstruēta. Nav arī klasisko radiusu. Mēs strādājam ar līknēm. Līknes rada aizrautību, taisnes ir statiskas. Mūsu mērķis bija lauzt taisnās, stingrās līnijas un maksimāli izgaršot FSB ražošanas meistarības dziļumu. Ieraugot šo rokturi, vispirms pamanām tā reducēto, smalko formu. Satverot jūtam tā ergonomisko dziļumu. Mēs vēlējāmies radīt dizainu bez skaļām ārišķībām, taču piesātinātu ar detaļām, kas ir pamanāmas tikai, vērīgāk ieskatoties vai lietojot." Tā par roktura FSB 1289 tapšanu stāsta viens no tā autoriem Markuss Mihalski.


Tālāk
Saistītie produkti
Komentāri