Caurejošu stiprinājumu komplekts FSB lielrokturiem ar pretrozeti
Caurejošu stiprinājumu komplekts FSB lielrokturiem 05 0580
Ražotājs - FSB (Vācija)
- stiprinājumu komplekts vienpusējam lielrokturim ar pretrozeti durvju iekšpusē
- stiprinājuma tips - caurejošs
- urbuma diametrs: ∅ 13/18 mm
- 2 × M8 vītņstieņi
- 2 x fiksācijas uzgriežņi ar nosegvāciņiem
- koka un stikla durvīm
- durvju biezums
- 35 - 44 mm
- 45 - 54 mm
- 55 - 64 mm
- 65 - 74 mm
- 75 - 84 mm
- stikla biezums: 8 - 10 mm
- materiāls: cinkots tērauds
- pretrozete: aliumīnijs dabīgs / alumīnijs anodēts F1 / nerūsējošais tērauds
- Preces
- Cena
- Noliktavā
- Skaits
-
05 0580 Stiprinājums lielrokturiem Ø25/30 mm, vienpusējs caurejošs M8, Ø13 mm, DB 35-44mm, cinkots tērauds / pretrozete: alumīnijs neapstrādātsKods: SB00028889Art. Nr.: 0 05 0580 04335 0013Cena:No 32,48 €Noliktavā: 0 gab. -
05 0580 Stiprinājums lielrokturiem Ø25/30 mm, vienpusējs caurejošs M8, Ø13 mm, DB 45-54mm, cinkots tērauds / pretrozete: alumīnijs neapstrādātsKods: SB00028890Art. Nr.: 0 05 0580 04345 0013Cena:No 32,48 €Noliktavā: 0 gab. -
05 0580 Stiprinājums lielrokturiem Ø25/30 mm, vienpusējs caurejošs M8, Ø13 mm, DB 75-84mm, cinkots tērauds / pretrozete: alumīnijs neapstrādātsKods: SB00028892Art. Nr.: 0 05 0580 04375 0013Cena:No 32,48 €Noliktavā: 0 gab.
| Zīmols | FSB |
|---|---|
| Diametrs | 13 mm |
| Materiāls | Tērauds cinkots |
| Vērtnes materiāls | Koks / stikls |
| Durvju biezums | 35-84 mm |
| Vītne | M8 |
| Stikla biezums | 8-10 mm |
| Profila diametrs | 25 / 30 mm |
| Montāžas veids | Vienpusējs rokturis ar stiprinājumu no pretējās puses |






