Pāra stiprinājumu komplekts FSB lielrokturiem
Pāra stiprinājumu komplekts FSB lielrokturiem 05 0580
Ražotājs - FSB (Vācija)
- stiprinājumu komplekts abpusējiem lielrokturiem
- stiprinājuma tips - caurejošs
- urbuma diametrs: ∅ 13 mm
- 2 × M8 vītņstieņi
- koka un stikla durvīm
- durvju biezums
- 35 - 54 mm
- 55 - 74 mm
- 75 - 94 mm
- 95 - 114 mm
- stikla biezums: 8 - 10 mm
- materiāls: cinkots tērauds
- Preces
- Cena
- Noliktavā
- Skaits
-
05 0580 Stiprinājums lielrokturiem, abpusējs M8, Ø13 mm, DB 35-54mm, cinkots tēraudsKods: SB00000579Art. Nr.: 0 05 0580 03035 5700Cena:No 32,48 €Noliktavā: 0 pāris -
05 0580 Stiprinājums lielrokturiem, abpusējs M8, Ø13 mm, DB 55-74mm, cinkots tēraudsKods: SB00000580Art. Nr.: 0 05 0580 03055 5700Cena:No 32,48 €Noliktavā: 0 pāris -
05 0580 Stiprinājums lielrokturiem, abpusējs M8, Ø13 mm, DB 75-94mm, cinkots tēraudsKods: SB00000581Art. Nr.: 0 05 0580 03075 5700Cena:No 32,48 €Noliktavā: 0 pāris -
05 0580 Stiprinājums lielrokturiem, abpusējs M8, Ø13 mm, DB 95-114mm, cinkots tēraudsKods: SB00028887Art. Nr.: 0 05 0580 03095 5700Cena:No 32,48 €Noliktavā: 0 pāris -
05 0580 Stiprinājums lielrokturiem, abpusējs M8, stikla durvīm, DB 8-10mm, cinkots tēraudsKods: SB00000578Art. Nr.: 0 05 0580 01008 5700Cena:No 32,48 €Noliktavā: 0 pāris
| Zīmols | FSB |
|---|---|
| Diametrs | 13 mm |
| Materiāls | Tērauds cinkots |
| Vērtnes materiāls | Koks / stikls |
| Durvju biezums | 35-114 mm |
| Vītne | M8 |
| Stikla biezums | 8-10 mm |
| Montāžas veids | Abpusēji rokturi ar caurejošu stiprinājumu |










