Durvju rokturis HEIDI 1665 RB 027
Durvju rokturis HEIDI 1665 RB 027
Ražotājs - LINEA CALI (Itālija)
Heidi durvju un logu rokturu kolekciju raksturo nemirstīgais 20. gadsimta klasiskais stils. Ar savām izsmalcinātajām līnijām Heidi ir ideāls interjera elements prestižām mājām, kur mēbeļu autentiskais skaistums un smalkā apdare apliecina nepārprotamu mīlestību pret skaistumu. Heidi durvju rokturis harmoniski pieskaņojas dažādu materiālu un stilu durvīm - pulētā misiņa un vecinātās apdares piemērotas silto toņu koka durvīm, savukārt matēti melnā apdare, kas tvērienā rokai rada maigi samtainu sajūtu, būs lielisks papildinājums modernām durvīm mūsdienīgos interjeros.
- patentēts dizains
- zemas, vidējas līdz augstas lietošanas intensitātes iekšdurvīm
- iekšdurvju rokturu garnitūra ar apaļām/kantainām rozetēm
- atslēgas cauruma varianti: PZ, BB, WC, BAC
- roktura četrstūra ass: 8 mm
- roktura kopējais garums: 136 mm (no rozetes malas)
- rozešu diametrs: 50 mm (RB 027) vai 52 mm (RB 023)
- rozešu biezums: 10 mm
- misiņš vai augstas kvalitātes cinka sakausējums ZAMAK dažādās apstrādēs
- iespējamās apstrādes:
-
- misiņš vecināts dzelzs tonī (FV)
- misiņš matēts patinēts (PM)
- misiņš pulēts (OL)
- pulēti hromēts (CR)
- satinēti hromēts (CS)
- matēti melns (VE)
- Preces
- Cena
- Noliktavā
- Skaits
-
HEIDI rokt./rozešu 027 grt.PZ, misiņš patinēts matēts (PM)Kods: SB00027910Art. Nr.: 1665 RB 027 OY PMCena:No 90,53 €Noliktavā: 0 grt. -
HEIDI rokt./rozešu 027, WC grt., patinēts misiņš (PM)Kods: SB00027911Art. Nr.: 1665 RW 027 PMCena:No 111,34 €Noliktavā: 0 grt.
| Zīmols | LINEA CALI |
|---|---|
| Materiāls | ZAMAK |
| Pielietojuma mērķis | Iekšdurvīm |
| Vērtnes materiāls | Koka un metāla durvīm |
| Komplektācija | Abpusēji nospiežami rokturi |
| Uzliku veids | Dalītās rozetes |
| Slodzes izturība | Vidēja |
| Lietošanas klase pēc EN 1906 | Nav sertificēts |
| Ugunsdrošība | Nav paredzēts izmantošanai ugunsdrošās durvīs |
| Durvju virziens | Universāls pielietojums DIN labajās un kreisajās durvīs |
| Slēgšanas funkcija | PZ / BB / WC / BAC |
| Roktura kopējais garums (no rozetes/uzlikas malas) | 136 mm |
| Roktura ass četrkanta izmērs | 8 mm |
| Uzliku/rozešu forma | Apaļa |
| Uzliku/rozešu izmērs | Ø50 mm |
| Uzliku/rozešu biezums | 10 mm |
| Montāžas veids | Uzskrūvējams |
| Stiprinājuma veids | Nosegts |
| Stiprinājuma elementi | Iekļauti komplektā |





