LV RU EN
facebook Google+ twitter
Iepazīsties!
SPĒCĪGI, ĒRTI, KLUSI
KEEP CLOSED durvju magnēti iekšdurvju bezkontakta aizvēršanai

Jaunumi

Mīļie klienti!
Aicinām izturēties atbildīgi gan pret sevi, gan pret mūsu darbiniekiem un visiem līdzcilvēkiem,
saglabājot 2 m distanci vienam no otra un ievērojot visus ieteiktos higiēnas pasākumus!
Ienākot klientu centrā, lūdzam uzlikt sejas aizsargmasku!
Ja maskas nav līdzi, varat to iegādāties arī pie mums.
Ja vēlaties izmēģināt paraugus, lūdzam izmantot vienreizlietojamos cimdus, kas pieejami mūsu paraugu zālē!


Vēlaties izsmeļošu un profesionālu konsultāciju? Piedāvājam vienoties laicīgi par konsultācijas laiku ar kādu no mūsu konsultantiem. Lūdzu, pieteikumā norādiet tēmu, par kuru vēlaties padziļināti apspriesties un saņemt kvalitatīvu piedāvājumu.
Mūsu konsultanti Jums labprāt palīdzēs.

Spiediet šeit:  PIETEIKTIES KONSULTĀCIJAI!
vai nosūtiet mums e-pastu uz adresi serviss@sbunpartneri.lv


Slēptās eņģes iekšdurvīm ar inovatīvu regulēšanas tehnoloģiju

Populāro vācu ražotāja BaSys slēpto iekšdurvju eņģu PIVOTA FX2 60 3-D vietā nāk jauns modelis PIVOTA FX2 80 3-D ar inovatīvu regulēšanas tehnoloģiju, ko ražotājs pārņemis no jau plašu atzinību guvušās ārdurvju slēptās eņģes "Marterband".
Tagad šī tehnoloģija pieejama arī pārfalces iekšdurvīm, turklāt ar pozitīvu blakusefektu: Eņģes vērtnes daļa ir vēl mazāka un regulēšanas laikā tā nemaina savu pozīciju un paliek nosegta.

Antibakteriāls pārklājums FSB rokturiem

Cik bieži mēs ikdienā pieskaramies durvju rokturiem, logu rokturiem, margām? Biežāk, kā spējam apzināties... Kur vien mūsu rokas pieskaras, tās satiekas ar visdažādākajiem mikrobiem - slimību izraisītājiem. Lai pret to aizsargātos, visur, kur nepieciešams nodrošināt maksimālu higiēnas līmeni, ieteicams izmantot furnitūru ar jauno, antibakteriālo FSB pārklājumu AIC alumīnija un nerūsējošā tērauda virsmām. Jo īpaši slimnīcās un pansionātos, kur infekciju risks ir paaugstināts un uzturas cilvēki ar pavājinātu imunitāti, virsmu tīrība var būtiski palīdzēt pazemināt inficēšanās risku.

Slēpts vērtnes atvēruma ierobežotājs un fiksators GEZE BOXER

Vērtnē integrēts un aizvērtā stāvoklī neredzams mehānisms  nofiksē vērtni bez durvju aizvērēja un fiksatora. GEZE BOXER ierobežo atvēršanās leņķi, radot iespēju atteikties no durvju atdures uzstādīšanas. Bez atdures durvju zonas estētika ievērojami uzlabojas, samazinās vietas, kur uzkrāties putekļiem, zūd aizķeršanās un paklupšanas risks, kā arī iespēja iespiest kāju vai mantas starp vērtni un atduri.
GEZE BOXER ļauj nofiksēt vēlamajā atvēruma leņķī bez redzamiem papildu tehniskiem elementiem.

ATHMER RAINSTOP® Automātiskais slieksnis bezbarjeru ārdurvīm

Bezbarjeru būvniecības un bezbarjeru dzīves nozīmīgums mūsdienās nemitīgi pieaug, taču arī tad, ja ārdurvis aprīkotas ar nulles slieksni un nodrošina pilnīgu bezbarjeru piekļuvi, vēja un lietus brāzmu, kā arī ielas trokšņu nokļūšana iekštelpās ir ļoti nevēlama parādība.
Jaunais ATHMER automātiskais ārdurvju slieksnis Rainstop® izpilda visas minētās prasības -  augstu izturību pret spēcīgu vēju un lietusgāzēm, izcilu skaņas izolāciju līdz pat 54dB un bezbarjeru risinājumu ārdurvīm. Athmer Rainstop® veiksmīgi izturējis MPA NRW sāls miglas testu, kā arī atbilst uguns-un dūmu drošo durvju prasībām.

Spēcīgi, ērti, klusi

SIMONSWERK durvju magnēti KEEP CLOSED - ideāls bezkontakta aizvēršanas risinājums mūsdienīgām iekšdurvīm. Bez elektrības pieslēguma, klusi, nenodilstoši un uzticami - gan koka, gan stikla durvīm! Un nekad vēl nav bijis tik vienkārši atvērt un aizvērt durvis bez trokšņa un ar minimālu, ergonomisku fizisko piepūli. Durvju fiksāciju aizvērtā stāvoklī patentētie magnēti garantē bez tieša kontakta. Magnētu turēšanas spēks ir iestatāms individuāli un pielāgojams katra lietotāja vajadzībām.

Atturīgs dizains un pārdomāta funkcionalitāte

Atveram durvis moderniem telpu konceptiem!

Jaunie FSB bīdāmo durvju rokturi piesaista skatienu un rada tīkamu piedzīvojumu rokai. Plaša apaļo un kantaino dizainu izvēle individuālās krāsu kombinācijās. Inovatīvais tehnoloģiskais risinājums apvieno slēgšanas, atvēršanas un bīdīšanas funkcijas vienā elementā.

GEZE ActiveStop - daudzpusīgs komforts un drošība

Ērta fiksācija atvērtā stāvoklī bez atdurēm un fiksatoriem. GEZE ActiveStop notur durvis vēlamajā pozīcijā pat spēcīga caurvēja gadījumā.
Kontrolēta atvēršanās. GEZE ActiveStop laicīgi apstādina arī strauji atgrūstas durvis, maigi atverot tās līdz iestatītajai pozīcijai un neļaujot tām bojāt sienu vai mēbeles.
Klusa un kontrolēta aizvēršanās. GEZE ActiveStop asptādina strauji aizcirstas durvis, maigi aizver tās, saudzējot gan iemītnieku dzirdi un pirkstus, gan durvju vērtni un kārbu.


IEPAZĪŠANĀS CENA  - 15%!

Atver un aizver durvis ar elkoni vai apakšdelmu

Aktuālajā situācijā, kad pasauli apdraud nežēlīgais CORONA vīruss, vācu ražotājs FSB piedāvā inovatīvu risinājumu, kas ļauj atvērt un aizvērt durvis, nepieskaroties ar plaukstu durvju rokturim un tādējādi izvairoties no saskares ar baktērijām, kas dzīvo uz roktura virsmas. Speciālo elkoņuzliku var uzmontēt uz jebkura standarta nospiežamā durvju roktura.

Tik daudz var nozīmēt MAZĀK!

Jaunais FSB logu rokturis ar plug-in mini rozeti - piemērots gandrīz visiem koka, metāla un plastmasas profiliem.

Tehnisko elementu minimālisms un dizaina daudzveidība: līdz minimumam samazinātā rozete kombinējama ar 37 atšķirīgiem
alumīnija, nerūsējošā tērauda, misiņa un bronzas rokturu modeļiem.

Ārpus laika

Jauna, noturīga apstrāde - nerūsējošais tērauds graudaini matēts, melnināts

Inovatīva, firmā SÜDMETALL radīta virsmas apstrāde rustikāla tērauda izskatā. Neparastā krāsa veidojas kā harmoniska tumši brūno, pelēko un melno toņu simbioze. Virsma ir graudaini matēta un atturīgi mirdzoša. Tā izstaro senlaicīgu durvju kalumu šarmu, vienlaicīgi rūpējoties par augsvērtīgas gaisotnes iespaidu.

Unikāls minimālisms

Pārsteidzošs jaunums izsmalcinātam dizainam ar atturīgas elegances auru.
Durvju roktura rozete samazināta līdz minimumam -  ar diametru 30 mm tā neuzkrītošā un vienlaikus negaidītā veidā papildina minimālisma stilā veidotu interjeru un turpina FSB plug-in logu rokturu aizsākto furnitūras virzienu “Tik daudz var nozīmēt MAZĀK”.
Jaunā mini rozete kombinējama ar 53 alumīnija, nerūsējošā tērauda, misiņa vai bronzas rokturu modeļiem.

Minimālisms, elegance un transparence

Ar eņģu sistēmu TECTUS TEG 310 2D vācu ražotājs SIMONSWERK attīstījis estētisku, funkcionālu un vienotu risinājumu stikla durvju montāžai vienā plaknē ar sienu.
Vērtne, kārba, kā arī eņģes un magnētiskās slēgšanas elementi atrodas pilnībā vienā līmenī, tādējādi radot ideālu pamatstruktūru minimālisma dizainam kombinācijā ar maksimālu transparenci.

Dizaina rokturi ar horizontālu uzliku

Itāļu ražotāja OLIVARI jaunā horizontālā uzlika kā alternatīva tradicionālajai rozetei - vizuāli veido sava veida roktura fonu un pagarinājumu, rada vienota, integrēta elementa efektu ar spēcīgu vēstījumu un matēriju.

Uzlika aprīkota ar īpaši izturīgu roktura atsperi un horizontālo atduri, kas vienmēr liek rokturim atgriezties korektajā sākuma pozīcijā

Piemērota lielai slodzei, atbilst EN 1906 slodzes un noturības klases 4 prasībām.

Izturīgas gultņu eņģes durvīm līdz 140 kg BSW RD818

Smagām durvīm piedāvājam neizceļamas vācu ražotāja BSW gultņu eņģes RD 818:

  • Eņģu standarta modelis: 89 x 89 mm, matēti slīpēts nerūsējošais tērauds.
  • Maksimālā slodzes izturība: 140 kg.
  • Sertificētas pēc EN 1935, piešķirts CE sertifikāts.

TECTUS TE 680 3D FD - pārfalces ārdurvīm

Ar jauno slēpto eņģi TECTUS TE 680 3D FD viens no vadošajiem vācu eņģu ražotājiem SIMONSWERK attīsta tālāk jau lielu atzīnību guvušo produktu sēriju TECTUS un piedāvā slēpto eņģu risinājumu arī tradicionālām koka ārdurvīm ar pārfalci.

TECTUS TE 680 3D FD paredzēta līdz 160 kg smagām durvīm, tās ir pilnībā iebūvējamas vērtnē un rāmī, ērti regulējamas 3 dimensijās un aprīkotas ar vienlaidus caurejošu blīvējuma tehnoloģiju, kas nodrošina ārdurvīm nepieciešamo blīvējumu arī eņģu zonā.

WESER ZERO - dzīve ar komfortu

GUTMANN AG produktu tehniskais, kā arī arhitektoniskais izpildījums sniedzas pāri ierastajām robežām, radot telpu risinājumiem, kas ļauj būvniekiem un arhitektiem īstenot jaunas idejas un tiekties uz jauniem mērogiem.

Ar jauno 0 mm slieksni GUTMANN WESER ZERO ir veiksmīgi izstrādāts absolūts bezbarjeru risinājums grīdas sliekšņu konstrukcijām.

KLIENTU CENTRS

Piedrujas iela 7A, Rīga, skatīt kartē;
P.- C. 8.00-18.00
Pk. 8.00-16.00
67 113 070 | 29 285 299
info@sbunpartneri.lv
E-VEIKALS: serviss@sbunpartneri.lv


Izvēlies piegādi uz OMNIVA pakomātu!

 

Pērc izdevīgi!
Izpārdošanas cenas spēkā, kamēr preces ir mūsu noliktavā.
Izpārdošanas cenas spēkā, kamēr preces ir mūsu noliktavā.
Profilcilindra rozete, ovāla, F1
no EUR 2.63
EUR 3.75
99EP/E evakuācijas slēdzene 45-92-20
no EUR 113.84
EUR 151.78
ActiveStop komplekts 1 vērtnei
no EUR 98.33
EUR 115.68
590 kokskrūve, melna, 5 x 40 mm
no EUR 0.31
EUR 0.44
Bulldog brusu savienotāji
no EUR 0.54
EUR 0.77
Jostas klipsis, Ø 40mm
no EUR 4.52
EUR 6.46
Atslēgu piekariņš SARKANA SIRDS
no EUR 4.85
EUR 5.70
Atslēgu piekariņš AUTO
no EUR 2.29
EUR 2.54
Blīve PRIMO ACF5250, balta/melna
no EUR 1.19
EUR 1.49
Blīve PRIMO AC5590, balta/bēša
no EUR 0.84
EUR 1.05
70 Garā uzlika BAC, alumīnijs F4
no EUR 4.68
EUR 7.20
70 Garās uzlikas WC, alumīnijs F2
no EUR 8.94
EUR 12.77
70 Garā uzlika WC, alumīnijs F4
no EUR 6.78
EUR 13.56
Profilcilindrs R50 28-28, niķelēts
no EUR 56.50
EUR 80.72
Lielrokturis SUSY, pulēts misiņš
no EUR 56.89
EUR 71.11
Profilcilindra rozete, ovāla, F1
no EUR 2.63
EUR 3.75