Durvju rokturis QUID ZINCRAL 390 RB
Durvju rokturis QUID ZINCRAL 390 RB 000
Ražotājs - LINEA CALI (Itālija)
Kad forma saplūst ar funkciju, rodas jauns veids, kā izprast būtisko. Minimālisms, kas nav atteikšanās, bet apzināta izvēlie. QUID ZINCRAL ir rokturis, kas pazūd skatienam, lai kļūtu sajūtams pieskārienā. Tas radies no idejas — piešķirt unikālu formu ikdienas priekšmetam, kas spēj apvienot funkcionalitāti, estētisku pārliecību un īpašu uzmanību neredzamām detaļām.
- durvju rokturis bez rozetes
- piemērots iekšdurvīm ar nelielu un vidēju slodzes intensitāti
- integrēts atsperes mehānisms
- neslīdoša virsmas apstrāde roktura tveramās daļas galā
- komplektējams ar ovālām BB un PZ rozetēm vai apaļām WC rozetēm ar aizgriezni
- roktura ass: 8 mm
- roktura garums: 145 mm
- tveramās daļas platums: 31 mm
- attālums no vērtnes virsmas līdz roktura tveramās daļas ārējai virsmai: 50 mm
- ovālās atslēgas rozetes izmērs: 26 x 50 mm
- atslēgas rozetes biezums: 2 mm
- WC rozetes diametrs: 30 mm
- WC rozete bez krāsas indikatora
- materiāls: ZAMAK ar biezu hroma pārklājumu
- pieejamās apstrādes
- matēts melns RAL9005 (VE)
- satinēts antracīts (AS)
- satinēti hromēts (CS)
- matēts balts RAL9016 (MW)
- Preces
- Cena
- Noliktavā
- Skaits
-
QUID ZINCRAL rokturu pāris ar apaļām WC rozetēm, antracīta tonis satinētsKods: SB00029813Art. Nr.: 200390RW80850V60ASCena:No 92,61 €Noliktavā: 0 grt. -
QUID ZINCRAL rokturu pāris ar apaļām WC rozetēm, matēti balts RAL9016Kods: SB00029815Art. Nr.: 200390RW80850V60MWCena:No 92,61 €Noliktavā: 0 grt. -
QUID ZINCRAL rokturu pāris ar apaļām WC rozetēm, matēti melns RAL9005Kods: SB00029816Art. Nr.: 200390RW80850V60VECena:No 92,61 €Noliktavā: 0 grt. -
QUID ZINCRAL rokturu pāris ar apaļām WC rozetēm, satinēti hromētsKods: SB00029814Art. Nr.: 200390RW80850V60CSCena:No 88,45 €Noliktavā: 0 grt. -
QUID ZINCRAL rokturu pāris ar ovālām PZ rozetēm, antracīta tonis satinētsKods: SB00029809Art. Nr.: 200390RB8084000YASCena:No 88,45 €Noliktavā: 0 grt. -
QUID ZINCRAL rokturu pāris ar ovālām PZ rozetēm, matēti balts RAL9016Kods: SB00029811Art. Nr.: 200390RB8084000YMWCena:No 88,45 €Noliktavā: 0 grt. -
QUID ZINCRAL rokturu pāris ar ovālām PZ rozetēm, matēti melns RAL9005Kods: SB00029812Art. Nr.: 200390RB8084000YVECena:No 88,45 €Noliktavā: 0 grt. -
QUID ZINCRAL rokturu pāris ar ovālām PZ rozetēm, satinēti hromētsKods: SB00029810Art. Nr.: 200390RB8084000YCSCena:No 82,21 €Noliktavā: 0 grt. -
QUID ZINCRAL rokturu pāris bez atslēgas rozetēm, antracīta tonis satinētsKods: SB00029805Art. Nr.: 200390RO80000000ASCena:No 61,40 €Noliktavā: 0 grt. -
QUID ZINCRAL rokturu pāris bez atslēgas rozetēm, matēti balts RAL9016Kods: SB00029807Art. Nr.: 200390RO80000000MWCena:No 61,40 €Noliktavā: 0 grt. -
QUID ZINCRAL rokturu pāris bez atslēgas rozetēm, matēti melns RAL9005Kods: SB00029808Art. Nr.: 200390RO80000000VECena:No 61,40 €Noliktavā: 0 grt. -
QUID ZINCRAL rokturu pāris bez atslēgas rozetēm, satinēti hromētsKods: SB00029806Art. Nr.: 200390RO80000000CSCena:No 54,11 €Noliktavā: 0 grt.
| Zīmols | LINEA CALI |
|---|---|
| Materiāls | ZAMAK |
| Pielietojuma mērķis | Iekšdurvīm |
| Vērtnes materiāls | Koka un metāla durvīm |
| Komplektācija | Abpusēji nospiežami rokturi |
| Uzliku veids | Mini rozetes + atslēgas rozetes |
| Slodzes izturība | Vidēja |
| Lietošanas klase pēc EN 1906 | Nav sertificēts |
| Ugunsdrošība | Nav paredzēts izmantošanai ugunsdrošās durvīs |
| Roktura atspere | Integrēta roktura atspere slēdzenes slodzes atvieglošanai |
| Durvju virziens | Universāls pielietojums DIN labajās un kreisajās durvīs |
| Savietojamības standarts | Vācu (DIN) |
| Slēgšanas funkcija | PZ / BB / WC / BAC |
| Roktura garums | 145 mm |
| Roktura ass četrkanta izmērs | 8 mm |
| Uzliku/rozešu forma | Apaļa/ovāla |
| Uzliku/rozešu biezums | 2 mm |
| Attālums no vērtnes virsmas līdz roktura ārējai virsmai | 50 mm |
| Montāžas veids | Uzskrūvējams |
| Stiprinājuma veids | Nosegts |
| Stiprinājuma elementi | Iekļauti komplektā |
























