Durvju rokturis FSB 1289 1735 ALU
Alumīnija durvju rokturis ar apaļām rozetēm FSB 1289 1735
Ražotājs - FSB (Vācija)
Dizains: Markuss Mihalski (Markus Michalski) un Mihaels Šmits (Michael Schmidt)
Modelis 1289 pārliecina ar ar mūsdienīgu un reducētu formas valodu. Elegantais un niansētais līniju plūdums roktura priekšpusē izstaro skaidrību un priecē acis, kamēr trāpīgās proporcijās veidotais izliekums roktura iekšpusē rūpējas par rokas labsajūtu, nodrošinot ērtu un ergonomiski maigu tvērienu.
Modelis 1289 ieguvis
- rokturu garnitūra ar apaļām rozetēm
- paredzēta iekšdurvīm, pielāgojama ārdurvīm
- inovatīva, izturīga FSB ASL® konstrukcija ar slēptu roktura vadotnes gredzenu
- atbilst slodzes un noturības klasei 4 pēc EN 1906, paredzētas durvīm ar intensīvu noslodzi, rekomendējamas sabiedriskās ēkās
- konstrukcijas ilglaicīgā slodzes izturība testēta uz 1'000'000 darbības cikliem
- integrēta roktura atspere slēdzenes slodzes atvieglošanai ar darbības leņķi 45°
- ar nerūsējošo tēraudu stiprināta apakškonstrukcija ar stabili iestiprinātu grozāmo asi
- roktura garums: 135 mm
- roktura ass 8 mm
- rozešu diametrs: 55 mm
- rozešu biezums: 7 mm
- standarta garnitūras paredzētas durvju biezumam 39-58 mm
- iespējams pasūtīt arī garnitūras 59-78 mm un 79-98 biezām durvīm
- atslēgas cauruma varianti: PZ, BB, WC, BAC
- materiāls: alumīnijs anodēts
- iespējamās apstrādes:
-
- F1 dabīga alumīnija tonī
- S5 graudaini matēts vidēji tumšas bronzas tonī
- S7 graudaini matēts tumšas bronzas tonī
- S8 graudaini matēts melns
- pulverkrāsots melns RAL9005
- pulverkrāsots balts RAL9016
Ja vēlaties pasūtīt krāsu, kas nav pieejama mūsu e-veikalā, izvēlieties nepieciešamo roktura konstrukciju, daudzumu un vēlamo krāsas toni ierakstiet komentārā. Noformējiet pasūtījumu, un mēs ar Jums sazināsimies un informēsim par iespējamo piegādes laiku un cenu.
- Preces
- Cena
- Noliktavā
- Skaits
-
FSB 12 1289 rokt./apaļo rozešu grt.BAC, DB 39-58 mm, dabīga alumīnija tonī F1Kods: SB00020175Art. Nr.: 0 12 1289 01320 0105Cena:No 88,16 €Noliktavā: 0 grt. -
FSB 12 1289 rokt./apaļo rozešu grt.PZ, DB 39-58 mm, dabīga alumīnija tonī F1Kods: SB00020178Art. Nr.: 0 12 1289 01310 0105Cena:No 106,10 €Noliktavā: 0 grt. -
FSB 12 1289 rokt./apaļo rozešu grt.WC, DB 39-58 mm, dabīga alumīnija tonis F1Kods: SB00020180Art. Nr.: 0 12 1289 01954 0105Cena:No 134,75 €Noliktavā: 0 grt.
| Zīmols | FSB |
|---|---|
| Materiāls | Alumīnijs anodēts, strūklots |
| Pielietojuma mērķis | Iekšdurvīm/ārdurvīm |
| Vērtnes materiāls | Koka un metāla durvīm |
| Komplektācija | Abpusēji nospiežami rokturi |
| Uzliku veids | Dalītās rozetes |
| Slodzes izturība | Augsta |
| Lietošanas klase pēc EN 1906 | Klase 4 |
| Roktura konstrukcija | ASL konstrukcija ar stabili iestiprinātu grozāmo asi |
| Rozetē integrēta roktura atspere | Jā |
| Materiāls: apakškonstrukcija | Stiprināta ar nerūsējošo tēraudu |
| Durvju virziens | Universāls pielietojums DIN labajās un kreisajās durvīs |
| Savietojamības standarts | Vācu (DIN) |
| Durvju biezums | 39-58 mm (pielāgojams 29-38 mm un 59-98 mm) |
| Slēgšanas funkcija | PZ / BB / WC / BAC |
| Roktura garums | 135 mm |
| Roktura ass četrkanta izmērs | 8 mm |
| Uzliku/rozešu forma | Apaļa |
| Uzliku/rozešu izmērs | Ø55 mm |
| Uzliku/rozešu biezums | 7 mm |
| Montāžas veids | Uzskrūvējams |
| Stiprinājuma veids | Slēpts skrūvējums |
| Centrējošo tapu diametrs | 9 mm |
| Stiprinājumu centru attālums | 38 mm |










