Objektu eņģes komplekts ar uztverošo konstrukciju un nosegleņķi VX 7729/160-4 HA MSTS, VX 7531 3D, VX 7561 KK
Objektu eņģes komplekts ar uztverošo konstrukciju un nosegleņķi VX 7729/160-4 HA MSTS, VX 7531 3D, VX 7561 KK
Ražotājs - SIMONSWERK (Vācija)
- uz āru veramām koka/alumīnija durvīm bez pārfalces
- konstrukcija ar piemetinātu ass rullīti
- integrēts ass fiksators eņģes aizsardzībai pret izcelšanu
- komplektācija ar 3D-regulējamo uztverošo elementu VARIANT VX 7531 3D
- iekšēja, nepārgriežama ass
- slēpti, pašeļļojoši aksiāli-radiālie slīdgultņi
- universāli izmantojama DIN labajām un kreisajām durvīm
- maksimālā slodzes izturība: 160,0 kg (dotā slodzes vērtība attiecas uz 2 eņģēm uz vienas vērtnes, ievērojot arī komplektējošās uztverošās konstrukcijas slodzes izturību)
- rullīša garums: 160,0 mm
- rullīša Ø: 22,5 mm
- materiāla biezums: 4,0 mm
- skrūves: 6,0 x 50,0 mm
- materiāls: nerūsējošais tērauds
- apstrāde: melna RAL9005
Uztverošā konstrukcija VX 7531 3D
- uztverošā konstrukcija īpaši smagām objektu durvīm ar un bez pārfalces
- paredzēta pilnkoka kārbām
- savietojama ar objektu eņģēm VARIANT VX
- universāli pielietojama DIN labajām un kreisajām durvīm
- bezpakāpju regulēšana 3D: sāniski +/- 3,0 mm, augstumā +/- 3,0 mm, dziļumā +/- 3,0 mm
- frēzes Ø: 24,0 mm
- izmērs: 180 x 24 mm
- maksimālā slodze: 400,0 kg (dotā slodzes vērtība attiecas uz 2 eņģēm uz vienas vērtnes, ievērojot arī komplektējošās eņģes slodzes vērtību)
- izmantojama kopā ar nosegleņķi VX 7561 KK
- materiāls: cinkots tērauds



- Preces
- Cena
- Noliktavā
- Skaits
-
Objektu eņģes komplekts VX 7729/160-4 HA MSTS, VX 7531 3D, VX 7561 KK, melna RAL9005Kods: SB00024135Art. Nr.: 500000875Cena:No 167,17 €Noliktavā: 40 kompl
| Zīmols | SIMONSWERK |
|---|---|
| Eņģes tips | Objekteņģe |
| Eņģes forma | Kantaina |
| Durvju konstrukcija | Durvīm bez pārfalces |
| Durvju virziens | Universāls pielietojums DIN labajās un kreisajās durvīs |
| Lietošanas klase pēc EN 1935 | Klase 3 |
| Ugunsdrošība | Piemērota lietošanai uguns un dūmu drošās durvīs pēc EN 1634 |
| Materiāla biezums | 4 mm |
| Vērtnes materiāls | Koks+ALU |
| Slodzes izturība | Ļoti augsta |
| Vērtnes maksimālais svars | 160 kg |
| Piemērotība alumīnija kārbām | Piemērota |
| Piemērotība tērauda kārbām | Piemērota |
| Piemērotība industriālajām kārbām | Nav piemērota |
| Piemērotība pilnkoka kārbām | Piemērota |
| Pretkorozijas noturība | Klase 5 saskaņā ar EN 1935 - īpaši augsta |
| Regulēšana | Neregulējams |
| Grope vērtnes blīvējumam | Nē |
| Pretuzlaušanas aizsardzība | Jā, integrēta drošības tapa |
| Rullīša garums | 160 mm |
| Rullīša diametrs | 22.5 mm |
| Kopējamais gredzens | 30 mm |
| Ass diametrs | 10 mm |
| Augstums | 160 mm |
| Kopšana | Nav nepieciešama (pašeļļojoši gultņi) |
| Montāžas šablons | Pieejams iegādei vai īrēšanai |
| Stiprinājuma elementi | Jāiegādājas atsevišķi |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Sērija | VARIANT |


