Durvju rokturis JNF LINEA COLORS
No 74,96 €
Lai iegādātos šo rokturi, lūdzam izvēlēties nepieciešamo komplektāciju manuāli. Roktura komplektācijā ietilpst rokturu pāris ar roktura rozetēm. Atslēgas rozetes jāizvēlas atsevišķi atkarībā no vēlamā slēgšanas veida.
Durvju rokturis LINEA COLORS
Ražotājs - JNF (Portugāle)
Rokturu kolekcija neparastos, izsmalcinātos toņos minimālistiskam un reizē mūsdienīgi izteiksmīgam interjeram. Noslēpumainais, dūmakainais ziemeļu zilais tonis - kā tāls horizonts, kur debesis satiekas ar jūru; vecināti sarkanais - piesātināts un silts, ar laika pieskārienu un atmiņu dziļumu; oksidēti zaļais, kas ienes telpā dabas klātbūtni ar sūnu smaržu un dzīvības dvesmu; dubļu brūnais - zemes tonis - miers, drošība un patērums. Un līdzās šiem - klasiskās vērtības ar nezūdošu vērtību - melnais un baltais...
LINEA COLORS alumīnija rokturi ar taktili patīkamu, maigu apdari izceļas ar industriālu un mūsdienīgu estētiku, padarot tos par ideālu izvēli arhitektūras projektiem, kuros galveno lomu spēlē nianses, harmonija un individualitāte.
- rokturu garnitūra iekšdurvīm ar apaļām rozetēm
- konstrukcija paredzēta durvīm ar vidēju noslodzi privātajā sektorā
- integrēta roktura atspere slēdzenes slodzes atvieglošanai
- roktura garums: 128 mm
- roktura diametrs: 20 mm
- rozešu diametrs: 50 mm
- rozešu biezums: 5 mm
- roktura četrstūra ass Ø: 8 мм, ass garums: 100 mm
- attālums no vērtnes virsmas līdz roktura ārējai virsmai: 60 mm
- WC aizgrieznis bez krāsas indikatora
- aizgriežņa garums: 48 mm, diametrs: 12 mm
- WC aizgriežņa četrstūra ass Ø: 6/8 mm
- roktura materiāls: alumīnijs
- rozešu materiāls: nerūsējošais tērauds
- krāsas:
- ziemeļu zils
- vecināti sarkans
- oksidēti zaļš
- dubļu brūns
- balts RAL 9016
- melns RAL 9005
- Preces
- Cena
- Noliktavā
- Skaits
-
LINEA COLORS rokturu grt.ar apaļām rozetēm RC05M BAC, alumīnijs dubļu brūnsKods: SB00029480Art. Nr.: IN00145LNRC05MRMBCena:No 74,96 €Noliktavā: 0 grt. -
LINEA COLORS rokturu grt.ar apaļām rozetēm RC05M BAC, alumīnijs vecināti sarkansKods: SB00029013Art. Nr.: IN00145LNRC05MRARCena:No 74,96 €Noliktavā: 0 grt. -
LINEA COLORS rokturu grt.ar apaļām rozetēm RC05M BAC, alumīnijs zaļš oksidētsKods: SB00029479Art. Nr.: IN00145LNRC05MRGOCena:No 74,96 €Noliktavā: 0 grt. -
LINEA COLORS rokturu grt.ar apaļām rozetēm RC05M BAC, alumīnijs ziemeļu zilsKods: SB00029481Art. Nr.: IN00145LNRC05MRBBCena:No 74,96 €Noliktavā: 0 grt. -
LINEA COLORS rokturu grt.ar apaļām rozetēm RC05M BAC, alumīnijs RAL9016 baltsKods: SB00029478Art. Nr.: IN00145LNRC05MRWCena:No 74,96 €Noliktavā: 0 grt. -
LINEA COLORS rokturu grt.ar apaļām rozetēm RC05M BAC, alumīnijs RAL9005 melnsKods: SB00029030Art. Nr.: IN00145LNRC05MRBCena:No 74,96 €Noliktavā: 0 grt. -
LINEA COLORS rozešu pāris PZ, alumīnijs dubļu brūnsKods: SB00029527Art. Nr.: IN04RPZ05NMBCena:No 8,52 €Noliktavā: 0 pāris -
LINEA COLORS rozešu pāris PZ, alumīnijs vecināti sarkansKods: SB00029522Art. Nr.: IN04RPZ05NRARCena:No 8,52 €Noliktavā: 0 pāris -
LINEA COLORS rozešu pāris PZ, alumīnijs oksidēti zaļšKods: SB00029528Art. Nr.: IN04RPZ05NGOCena:No 8,52 €Noliktavā: 0 pāris -
LINEA COLORS rozešu pāris PZ, alumīnijs ziemeļu zilsKods: SB00029526Art. Nr.: IN04RPZ05NBBCena:No 8,52 €Noliktavā: 0 pāris -
LINEA COLORS rozešu pāris PZ, alumīnijs balts RAL9016Kods: SB00029523Art. Nr.: IN04RPZ05NWCena:No 8,52 €Noliktavā: 0 pāris -
LINEA COLORS rozešu pāris PZ, alumīnijs melns RAL9005Kods: SB00029524Art. Nr.: IN04RPZ05NBCena:No 8,52 €Noliktavā: 0 pāris -
LINEA COLORS WC rozetes ar aizgriezni, ass 6/8mm, bez indikācijas, alumīnijs dubļu brūnsKods: SB00029483Art. Nr.: IN04204LNRMBCena:No 31,90 €Noliktavā: 0 kompl -
LINEA COLORS WC rozetes ar aizgriezni, ass 6/8mm, bez indikācijas, alumīnijs vecināti sarkansKods: SB00029014Art. Nr.: IN04204LNRARCena:No 31,90 €Noliktavā: 0 kompl -
LINEA COLORS WC rozetes ar aizgriezni, ass 6/8mm, bez indikācijas, alumīnijs oksidēti zaļšKods: SB00029485Art. Nr.: IN04204LNRGOCena:No 31,90 €Noliktavā: 0 kompl -
LINEA COLORS WC rozetes ar aizgriezni, ass 6/8mm, bez indikācijas, alumīnijs ziemeļu zilsKods: SB00029484Art. Nr.: IN04204LNRBBCena:No 31,90 €Noliktavā: 0 kompl -
LINEA COLORS WC rozetes ar aizgriezni, ass 6/8mm, bez indikācijas, alumīnijs RAL9016 baltsKods: SB00029482Art. Nr.: IN04204LNWCena:No 31,90 €Noliktavā: 0 kompl -
LINEA COLORS WC rozetes ar aizgriezni, ass 6/8mm, bez indikācijas, alumīnijs RAL9005 melnsKods: SB00029040Art. Nr.: IN04204LNBCena:No 31,90 €Noliktavā: 0 kompl
| Zīmols | JNF |
|---|---|
| Materiāls | Alumīnijs |
| Materiāls (cits) | Rozetes - nerūsējošais tērauds |
| Pielietojuma mērķis | Iekšdurvīm |
| Vērtnes materiāls | Koka un metāla durvīm |
| Komplektācija | Abpusēji nospiežami rokturi |
| Uzliku veids | Dalītās rozetes |
| Slodzes izturība | Vidēja |
| Ugunsdrošība | Nav paredzēts izmantošanai ugunsdrošās durvīs |
| Roktura konstrukcija | Ar stabili iestiprinātu grozām roktura asi |
| Roktura atspere | Integrēta roktura atspere slēdzenes slodzes atvieglošanai |
| Durvju virziens | Universāls pielietojums DIN labajās un kreisajās durvīs |
| Savietojamības standarts | Vācu (DIN) |
| Slēgšanas funkcija | PZ / BB / WC / BAC |
| WC aizgriežņa veids | Bez krāsas indikatora |
| Roktura garums | 128 mm |
| Roktura ass četrkanta izmērs | 8 mm |
| WC ass četrkanta izmērs | 6 / 8 mm |
| Uzliku/rozešu forma | Apaļa |
| Uzliku/rozešu izmērs | Ø 55 mm |
| Uzliku/rozešu biezums | 5 mm |
| Attālums no vērtnes virsmas līdz roktura ārējai virsmai | 60 mm |
| Montāžas veids | Uzskrūvējams |
| Stiprinājumu centru attālums | 38 mm |





































