Nerūsējošā tērauda rokturis ugunsdrošajām durvīm CORE 8100 FS
- iebūvēta atspere, kura nodrošina ilgmūžību komplektējot ar dalītās roktura ass slēdzenēm
- atbilst ugunsdrošo durvju prasībām pēc DIN 18273 un evakuācijas durvju prasībām pēc EN 179 (komplektācijā ar dalīto roktura asi)
- tērauda/plastmasas apakškonstrukcija ar uzspiežamu „Clip“-nosegrozeti un tērauda centrējošajām tapām Ø 8 mm
- konstrukcija atbilst slodzes un noturības klasei 4 pēc EN 1906
- slēpts skrūvējums M5 ar aizsardzību pret izskrūvēšanos
- automātiskās bloķēšanas / atbloķēšanas mehānisms nodrošina vieglu un netraucētu montāžu pat smagām durvīm
- universāli izmantojama labajām/kreisajām durvīm
- ar fiksēto šarnīra savienojumu pašeļļojošā slīdgultnī
- durvju biezums: 38-63 mm
- pēc pieprasījuma pielāgojama citam durvju biezumam (pasūtot durvju biezumu norādīt komentārā)
- roktura garums: 143 mm
- roktura diametrs: 20 mm
- roktura četrstūra ass: 9 mm
- rozešu diametrs: 55 mm
- materiāls: nerūsējošais tērauds matēti slīpēts
- Preces
- Cena
- Noliktavā
- Skaits
-
CORE 8100 FS rokt./rozešu grt.PZ ugunsdrošām durvīm, 9mm, nerūs.tēraudsKods: SB00029470Art. Nr.: 90050063189Cena:No 69,45 €Noliktavā: 0 grt.
Papildu piederumi
- Preces
- Cena
- Noliktavā
- Skaits
-
ANTI-PANIK dalītā roktura ass ugunsdrošām durvīm 9 mm x 60/60Kods: SB00011057Art. Nr.: 0566/6060/00Cena:No 5,08 €Noliktavā: 13 gab. -
ANTI-PANIK dalītā roktura ass ugunsdrošām durvīm 9 mm x 60/80Kods: SB00011058Art. Nr.: 0566/6080/00Cena:No 5,97 €Noliktavā: 13 gab. -
ANTI-PANIK dalītā roktura ass ugunsdrošām durvīm 9 mm x 60/85Kods: SB00011059Art. Nr.: 0566/6085/00Cena:No 5,97 €Noliktavā: 5 gab. -
ANTI-PANIK dalītā roktura ass ugunsdrošām durvīm 9 mm x 75/75Kods: SB00011060Art. Nr.: 0566/7575/00Cena:No 14,44 €Noliktavā: 0 gab.
| Zīmols | OGRO+DENI |
|---|---|
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Vērtnes materiāls | Koka un metāla durvīm |
| Pielietojuma mērķis | Iekšdurvīm/ārdurvīm |
| Komplektācija | Abpusēji nospiežami rokturi |
| Uzliku veids | Dalītās rozetes |
| Durvju virziens | Universāls pielietojums DIN labajās un kreisajās durvīs |
| Slodzes izturība | Augsta |
| Lietošanas klase pēc EN 1906 | Klase 4 |
| Piemērotība evakuācijas izejām | Atbilst EN 179 - evakuācijas durvju aprīkojums |
| Ugunsdrošība | Sertificēts ugunsdrošības prasībām pēc EN1906 |
| Savietojamības standarts | Vācu (DIN) |
| Roktura konstrukcija | Ar fiksēto šarnīra savienojumu pašeļļojošā gultnī |
| Materiāls: apakškonstrukcija | Tērauds |
| Slēgšanas funkcija | PZ / BB / WC / BAC |
| Roktura garums | 143 mm |
| Roktura diametrs | 20 mm |
| Attālums no vērtnes virsmas līdz roktura ārējai virsmai | 73 mm |
| Roktura ass četrkanta izmērs | 9 mm |
| Uzliku/rozešu forma | Apaļa |
| Uzliku/rozešu izmērs | Ø55 mm |
| Uzliku/rozešu biezums | 9 mm |
| Montāžas veids | Uzskrūvējams |
| WC aizgriežņa veids | Ar krāsas indikatoru |
| Stiprinājuma veids | Slēpts, pret izskrūvēšanos aizsargāts skrūvējums |
| Stiprinājumu centru attālums | 38 mm |
| Centrējošo tapu diametrs | 8 mm |
| Stiprinājuma elementi | Iekļauti komplektā |
















